banner112

Buca'da Haluk Levent rüzgarı

İzmir'in Buca ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Haluk Levent konser verdi.

Buca'da Haluk Levent rüzgarı

İzmir'in Buca ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Haluk Levent konser verdi.

Rock müziğinin sevilen seslerinden olan ve İzmir Marşı'nı yeniden düzenleyerek gönülleri fetheden Haluk Levent, Buca Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Buca'da sahne aldı. Konser öncesi Şirinyer Pazaryeri'ni dolduran binlerce Bucalı, marşlar söyleyip, "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganı attı.

Alanı tıklım tıklım dolduran binlerce Bucalının coşkusu ünlü şarkıcı Haluk Levent'in sahne almasıyla tavan yaptı. Levent'in hareketli şarkıları ile yerinde duramayan genç yaşlı binlerce Bucalı'nın arasında Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina da yer aldı. Birbirinden keyifli şarkılarıyla Bucalılara tadına doyulmaz bir gece yaşatan Haluk Levent şarkılarını seslendirirken sık sık seyirciler arasına karışıp selfie çekti. Konserinde, sosyal medya hesaplarında kendisini takip eden Bucalı hayranlarının istek ve hayallerini de gerçekleştiren Haluk Levent, bir Bucalı hayranıyla dans etti, baterist hayranını da sahneye çağırıp şarkısında eşlik etmesini sağladı.Haluk Levent'i konseri için tebrik eden Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Bucalılara, "Elimizde Türk bayrakları, yüreğimizde bu vatana duyduğumuz sevgiyle coşabiliyorsak ve Buca'da Şirinyer Meydanı'nda dolup taşıyorsak, ne kadar güçlü ve kararlı olduğumuzu haykırabiliyorsak bunu kime borçlu olduğumuzu bilmeli ve unutmamalıyız. Dünyaya gelmiş en büyük devrimci, en büyük devlet adamı, en büyük başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına tüm Buca'dan selam olsun, sizlere de selam olsun" sözleriyle seslendi.

Konser Haluk Levent'in yeniden düzenleyerek yorumladığı İzmir Marşı'nı binlerce Bucalıdan oluşan dev koroyla hep bir ağızdan, coşkuyla söylenmesiyle son buldu.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2018, 12:23
banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100