Başkan Tugay’dan çınarlara yeni yıl ziyareti

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay yeni yıl dolayısıyla Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka Şubesi’ni ve Bilge Çınarlar Sağlıklı Yaş Alma Merkezi’ni ziyaret etti.

Başkan Tugay’dan çınarlara yeni yıl ziyareti

Her iki yerde de kentin çınarlarıyla bir araya gelen Başkan Tugay, onların yeni yıllarını kutladı.

Karşıyaka’da yaşayan ileri yaşlı bireylere verdiği önemi, proje ve çalışmalarıyla sıkça gösteren Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay yeni yıl arifesinde de kentin çınarlarını onurlandırdı. Öncelikle Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka Şubesi’ni ziyaret eden Başkan Tugay, orada gazilerle bir araya geldi. Başkan Tugay’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren gaziler, Tugay'a teşekkür etti. Tugay, gazilerin yeni yılını kutlayarak kendilerine sevdikleriyle birlikte sağlıklı bir yıl dileklerini sundu.

KEYİF DOLU PROGRAM

Tugay, ardından Karşıyaka Belediyesi’ne bağlı Bilge Çınarlar Sağlıklı Yaş Alma Merkezi’nde düzenlenen yeni yıl kutlamasına katıldı. Müzik ve dans gösterileriyle keyifli bir gün geçiren çınarlar, Başkan Tugay’ın katılımıyla daha çok mutlu oldu. Tugay, büyüklere verdiği önemi bir kez daha vurgulayarak onların da yeni yılını kutladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100