banner112

Başkan Atila'dan 21 Haziran çağrısı

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila tüm yıl boyunca yaptığı mahalle ve esnaf ziyaretlerini seçim sürecinde de sürdürüyor.

Başkan Atila'dan 21 Haziran çağrısı

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila tüm yıl boyunca yaptığı mahalle ve esnaf ziyaretlerini seçim sürecinde de sürdürüyor.

CHP Milletvekili Adayı Bedri Serter ve Bornova İlçe Başkanı Asım Güvenle birlikte Çamdibi ve Altındağ'da esnaf ve vatandaşla buluşan Atila, "24 Haziran'da yereldeki başarımızı genele taşıyacağız" dedi. Tüm İzmirlileri CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin İzmir mitingine katılmaya davet eden Başkan Atila, "İzmir Kurtuluş Savaşımızın başladığı ve nihayetlendiği yerdir. Aynı zamanda demokrasi kentidir. Her zaman olduğu gibi bu konudaki farkımızı gösterelim ve 21 Haziran'da Gündoğdu Meydanı'nda Muharrem İnce'ye güç verelim" dedi.

Çamdibi'nde vadandaşlarla buluşan Başkan Atila, yerel yönetim olarak yaptıklarını anlatarak bu başarının Türkiye'ye yayılması için destek istedi.

CHP Milletvekili Adayı Bedri Serter ve CHP Bornova İlçe Başkanı Asım Güven ile birlikte Çamdibi Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Reşat Gençtürk'ü ziyaret eden Başkan Atila daha sonra Altındağ Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Nejat Yaylıcıkoral ile de bir araya geldi.

İzmir Ayakkabıcılar Odası Başkanı Yalçın Ata ve Yönetimi ile Altındağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Semerci ve Yönetimi ile esnafın sorunları üzerinde değerlendirmeler yapan Atila, "25 Haziran'da Bornova'da olduğu gibi tüm Türkiye'de esnafımızın yüzü gülecek!" dedi

Başkan Olgun Atila Tuna Mahallesi'ndeki seçim bürosu açılışına CHP İzmir Milletvekilleri Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır ve Atilla Sertel ile birlikte katıldı.

Her yer İzmir gibi olsun


Türkiye'de herkesin İzmir'de yaşamak istediğini hatırlatan Başkan Atila şöyle konuştu: "Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre en çok göç alan kent İzmir. İstanbul'a göç azalırken, İzmir'e artıyor. Hatta İstanbullular bile İzmir'e geliyor. Bunun nedeni başta İzmir Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere yerel yönetimlerimizin çalışmalarıdır. Bu çalışmalar sayesinde İzmir yaşam standartları en yüksek kent haline geldi. İzmir'deki CHP'li belediyelerin bu başarısının tüm Türkiye'de de olmasını istiyoruz. Bunun için Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanı, CHP'nin de TBMM'de çoğunlukta olması gerekiyor. Yereldeki hizmet başarısının genele yayılması, her yerin İzmir gibi olması için bu gereklidir."

Muharrem İnce'nin İzmir Mitingi'ne davet


Tüm İzmirlileri CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin İzmir mitingine katılmaya davet eden Başkan Atila, "İzmir Kurtuluş Savaşımızın başladığı ve nihayetlendiği yerdir. Aynı zamanda demokrasi kentidir. Her zaman olduğu gibi bu konudaki farkımızı gösterelim ve 21 Haziran'da Gündoğdu Meydanı'nda Muharrem İnce'ye güç verelim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 15:17
banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100