TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmacıları için yeni bir format ortaya çıktı. Survivor'ın geçen sezon uygulamaya başladığı Yokluk Adası'nın bu sezon geçerli olacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor Yokluk Adası'nın şartları ve kimlerin gideceği yarışmacılar ve izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki 2023 Survivor Yokluk Adası nedir, kaç gün kalacaklar, kimler gidecek? İşte geçen sezon duyurulan yokluk adası ile ilgili detaylar...

Her yıl yeni formatıyla ekranlara gelen Survivor'dan bu sezon Yokluk Adası yarışmacılarını bekliyor. Zorlu parkurlar ve akıl oyunlarıyla rakiplerine meydan okuyan Survivor bu sezon yokluklar adası olacak. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, Yokluk Adası'nın şartlarını ve kimlerin meclise gideceğini açıklıyor. Geçen sezon eleme potasına giren yarışmacılar Yokluk Adası'na gönderildi. Peki Survivor Yokluk Adası nedir, şartları nelerdir? İşte konuyla ilgili son gelişmeler...

Survivor Yokluk Adası Nedir?

Survivor Yokluk Adası ilk olarak geçtiğimiz sezon yarışmacılara başvurmuştu. Eleme potasına giren yarışmacılar, Yokluk Adası'na seyahat ederek baş başa vakit geçirdiler.

Yokluk Adası'nda Survivor ekibinden veya yarışmacılardan kimse olmamasına rağmen güvenlik amaçlı kameralar vardı. Gün içinde yarışmacılarla sınırlı temas kurulmakta ve sağlık durumları kontrol edilmektedir.

Survivor 2023 Yokluk Adası'na kim gitti? Survivor Yokluk Adası nedir, kaç gün sürecek?

Birazdan ayrıntılar gelecek..

Yokluk Adası Şartları

Geçen sezon Ilıcalı, Yokluk Adası'nı şöyle anlatmıştı: “Bu haftadan itibaren adaylar sefere çıkacak. Gideceğiniz yerin adı yokluk adasıdır.

Adada bu sefer aday 24 saat kimsesiz tek başına kalacaktır. Teknik ekipten kimse yok. Evin olmayacak, battaniyen olacak. Bir battaniye, sen, küçük bir tahta parçası...

Güvenlik kameraları olacak. Kimseyle iletişim ve görüşme yok. Atış nedeniyle süre uzatılırsa yarışmacılar 24. saatte takımlarıyla tekrar bir araya gelirler.

Bir avuç pirinç isteğe göre su olacak. Günün belli bir saatinde belli bir işaretle konuşma yapılır. Herhangi bir sağlık sorununuz olmadığı sürece, hiçbir koşulda insanlarla görüşemeyeceksiniz. Geceleri evsiz bir ortamda yalnız yaşayacaksınız. Son döneme doğru uygulama sona erecektir.

Haberler hakkında daha fazla bilgi edinin:
#Survivor#Survivor Absence Adası Nedir#Survivor Absence Adası Şartları