Yaşarken anıldılar

Yaşarken anıldılar
Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) İzmir Şubesi ve Konak Belediyesi'nin işbirliğinde düzenlenen, "İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır" töreninde bu yıl İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş ve İzmir Valisi Erol Ayyıldız'a onur ödülleri verildi.

Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen 21. anma ve ödül törenine İzmir sporuna emek verenler ve aileleri katılırken, değerli isimler plaket ve sertifika ile onurlandırıldı. TÜRFAD İzmir Şube Başkanı Bahri Vreskala, İzmir'e kazandırdığı spor tesisleri nedeniyle de Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na ve Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş'a teşekkür etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, 15 yıl önce göreve geldiğinde İzmir kulüplerinin içinde bulunduğu zor koşulları hatırlatarak, "Göztepe'de, Altınordu'da, Altay'daki başarıyı giderek bütün takımlarımızda göreceğiz. Kaynak varsa başaramayacağımız bir şey yok" diye konuştu. Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, "Gençlerimizin spor dallarından biriyle ilgilenmelerini sağlamak, onların iyi yurttaş ve sağlıklı birey olmalarına adım atmalarını sağlamak açısından önemli" dedi. 15 dalda 46 ödülün verildiği gecede Aziz Kocaoğlu'na ödülünü ve sertifikasını Başkan Pekdaş ve Vreskala birlikte verirken, Pekdaş'a ödülünü TÜRFAD eski başkanlarından Kemal Zorlu verdi. Vali Ayyıldız'ın Onur Ödülü'nü ise Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, Pekdaş'ın elinden aldı.
Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER