banner112

KSK İskender'e emanet

Yeni sezon planlamalarına başlayan Karşıyaka, teknik direktörlük görevine Ufuk İskender'i getirdi.

KSK İskender'e emanet

Yeni sezon planlamalarına başlayan Ksk, teknik direktörlük görevine Ufuk İskender'i getirdi. 51 yaşındaki teknik adamla 1 yıllık sözleşme imzalandı.

28 yıl sonra Üçüncü Lig'de mücadele edecek Karşıyaka, yeni sezon planlamasına başladı. İlk olarak 7 kişilik futbol şube yönetimi oluşturan yeşil kırmızılılar, yeni teknik direktörünü de buldu. Kaf Kaf, Ufuk İskender'le anlaşmaya vardı. Başkan Turgay Büyükkarcı, Başkan Vekili Gökhan Şensan, Futbol Şube Başkanı Hakan Çeliker ve 7 kişilik yeni futbol şube yönetimiyle Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde bir araya gelen İskender'le 1 yıllığına anlaşmaya varıldı. Futbolculuk kariyerinin ardından İstanbul spor ve Çaykur Rizespor'da antrenörlük yapan 51 yaşındaki teknik adam, 2009-2012 yılları arasında Abdullah Avcı yönetimindeki Medipol Başakşehir'de altyapılar ve A takımda görev aldı. UEFA Pro Lisans sahibi Ufuk İskender, son olarak Siirtspor, Orduspor ve Anadolu Bağcılarspor'da teknik direktörlük yaptı.

Cenk ve Hakan anlaşmaya yakın


Karşıyaka'ya hizmet etmenin kendisi için bir şeref olduğunu söyleyen Ufuk İskender, "Türkiye'nin değil Dünya'nın en büyük camialarından birisi olan Karşıyaka'yı ekip arkadaşlarımla en iyi yerlere taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Sabah akşam tek işimiz çalışmak, çalışmak, çalışmak olacak" dedi. Futbolda teknik ve idari yapılanmayı sürdürürken iç transferde sözleşmesi bitecek isimlerle ön görüşmeleri yapan transfer yasaklısı Karşıyaka, Cenk ile Hakan'la yeniden anlaşmaya yakın. Eski yabancılardan Banahene'ye 213 bin TL alacağını ödeyip FIFA'dan gelecek küme düşürme cezasının önüne geçen yeşil-kırmızılı yönetim, alacağı bulunan Ofoedu'yla pazarlıkları sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 17:50
banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100