KSK destek turlarında

Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, TFF Başkanı Demirören'e altyapı kamp merkezi projesini anlatarak destek istedi.

KSK destek turlarında

Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, TFF Başkanı Demirören'e altyapı kamp merkezi projesini anlatarak destek istedi. Önümüzdeki günlerde Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu'ndan da randevu talep edilecek.

A Milli Futbol Takımı'nın İsveç'i 3-2 yendiği maçı Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) davetlisi olarak diğer kulüp başkanlarıyla birlikte izleyen Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'le görüştü. Demirören'e kulübün durumunu ve görev sürecinde yaptıklarını anlatan Büyükkarcı, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ne yapmayı planladıkları altyapı kamp merkezi projesini anlatıp destek istedi. Ayrıca Karşıyaka yönetiminin, Başkan Demirören'i önümüzdeki haftalarda ziyaret ederek projenin detaylarını paylaşacağı öğrenildi.

İş adamlarıyla görüşecek


Yeşil-kırmızılılar, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'ndan da randevu talep edecek. İsveç'te liglerdeki diğer tüm kulüplerin başkanlarıyla da temas kurduğunu söyleyen Turgay Büyükkarcı, "Bir kez daha gördüm ki belediyeden destek almayan tek kulüp biziz. Diğer birçok kulüp futbolcularına lisans çıkarırken lisans paralarını bile belediyeler ödemiş. Biz tek başımıza mücadele etmeye çalışıyoruz" dedi. Büyükkarcı, İsveç dönüşü İstanbul'da Karşıyakalı iş adamlarıyla da toplantı yaptığını söyleyip bu kentte lobi ve destek grubu oluşturduklarını belirtti.

Kupada rakip Nazilli


Ziraat Türkiye Kupası 2'nci tur eşleşmesinde bugün Nazilli Belediyespor ile Karşıyaka rakip olacak. Nazilli İlçe Stadı'ndaki maç saat 15.30'da başlayacak. Tek maçlı eleminasyon sistemine göre oynanan bu turda rakibini mağlup eden taraf, bir üst tura çıkacak. Normal sürede eşitlik bozulmazsa kazanan takımı 15'er dakikalık iki uzatma devresi ve gerekirse penaltı vuruşları belirleyecek. DHA
Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 17:00
YORUM EKLE