banner109

Kennedy: Yarım kalan işimiz var

Pınar Karşıyaka'nın yeniden anlaştığı ABD'li oyuncu Dj Kennedy, geçen sezonun yarım kalmasından dolayı bitiremedikleri bir iş olduğunu ifade edip, gelecek sezon için çok çalışacaklarını söyledi

Kennedy: Yarım kalan işimiz var

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Pınar Karşıyaka'nın yeniden anlaştığı ABD'li oyuncu David John(DJ) Kennedy, sezonun başlamasını heyecanla beklediğini dile getirdi. Karşıyaka Spor Kulübünün internet sitesine açıklamada bulunan Kennedy, tekrar İzmir'e dönmenin çok güzel olduğunu belirtti.Geçen sezonun yarım kalmasından dolayı bitiremedikleri bir işlerinin olduğunu aktaran Kennedy, "Gelecek sezon için çok çalışacağız. Geri döndüğüm için mutluyum. Aynı organizasyon, aynı takım ile yola devam etmek güzel. Bir an önce basketbol topunu elime alıp parkelere dönmek istiyorum." ifadelerini kullandı.İzmir'e önceki gün gelen Kennedy'nin sağlık kontrollerinin ardından takımla çalışmalara başlayacağı duyuruldu.

Arca Tülüoğlu Yeniledi

Öte yandan yeşil kırmızılılar önümüzdeki sezon için sözleşmesi sona eren Arca Tülüoğlu ile sözleşme yeniledi. Altyapıdan çıkan genç oyuncu, geçen sezon ligde oynadığı 8 maçta 4.2 dakikada 1 sayı, 1 asist ortalamasıyla oynarken, Avrupa Kupaları'nda 5 karşılaşmaya çıkıp 3.2 dakika ortalamayla maç başına 1.6 sayı, 0.6 asist grafiği yakaladı. Bu arada İzmir ekibi sezonun hazırlıklarına 10 Ağustos'ta tam kadro olarak başlamayı planlıyor.İç transferde geçen sezon başarılı grafik sergilediği kadroyu 3 oyuncu hariç koruyup, dış transferde Sek Henry, Raymar Morgan ile Mahir Agva'yı alan Kaf-Kaf, başka takviye yapmayacak. Yeşil-kırmızılılarda salonda bireysel çalışan yerli oyuncular bayramdan sonra parkeye inerken, yabancı oyuncular 10 Ağustos'a kadar tamamlanmış olacak.

YORUM EKLE

banner97

banner96