banner112

İzmirspor şehrinden destek istiyor

Profesyonel lig hasretini dindirmek isteyen BAL ekibi İzmirspor, kulübe maddi destek sağlamak için başlattığı forma kampanyasında İzmir'den destek bekliyor.

İzmirspor şehrinden destek istiyor

11 yıllık profesyonel lig hasretini en kısa zamanda dindirmek isteyen, İzmir'in cumhuriyetle yaşıt kulübü İzmirspor, Bölgesel Amatör Lig'de şampiyon olmak için kolları sıvadı. Lacivert beyazlı yönetim, kulübe maddi destek sağlamak için forma kampanyası başlattı. Tanesi 100 TL'den satışa çıkacak formalar için Şimşekler, tüm İzmir'den destek bekliyor. Lacivert beyazlı kulübün Asbaşkanı ve Spor Okulları Başkanı Ali Koyuncuoğlu, elde edilen gelirle İzmirspor'u eski günlerine döndürmeye çalışacaklarını ifade etti.

YÖNETİM BİN FORMA ALDI

Koyuncuoğlu, "Kampanyaya ilk desteği biz verdik. Yönetim olarak bin forma aldık. Şimdiden taraftarlarımızdan çok talep var. Ancak biz sadece İzmirspor'la sınırlı kalsın istemiyoruz. İzmir'in adını taşıyan tek kulübüz ve tüm şehrin takımıyız. Göztepe, Karşıyaka, Altay, Altınordu, Bucaspor taraftarlarını desteğe davet ediyoruz. Ayrıca ticaret odaları, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karabağlar ve Konak Belediyeleri başta olmak üzere bir çok yerel yönetimin arkamızda olacağına yürekten inanıyoruz. Formalarımız, yarın kulüp binamızda satışa sunulmaya başlayacak" ifadelerini kullandı. Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Koyuncuoğlu, "Nedim Topaloğlu başkanlığında yeni teknik direktörümüzü ve futbolcu kadromuzu oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelecek haftadan itibaren takviyelerimizi kamuoyuyla paylaşacağız" cümlelerini kullandı.

YORUM EKLE

banner101

banner100