İzmirspor güçlendi

Mevcut başkan Mustafa Gürkan, listesini camianın yakından tanıdığı Tuncay Kaynar ve Barış Bilici gibi isimlerle güçlendirdi.

İzmirspor güçlendi

Eski günlerine dönmek için mücadele eden İzmir'in köklü kulüplerinden İzmirspor yaptığı olağanüstü genel kurul ile yönetimini güçlendirdi. Bölgesel Amatör Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Şimşekler'de olağanüstü genel kurula tek liste ile gidildi. Mevcut başkan Mustafa Gürkan, listesini camianın yakından tanıdığı Tuncay Kaynar ve Barış Bilici gibi isimlerle güçlendirdi.

İzmirpor'da dün gerçekleşen Seçimli Olağanüstü Genel Kurul toplantısında denetleme ve mali raporların genel kurula sunulmasından sonra mevcut yönetim kurulu mali, sportif ve idari yönden oy birliği ile ibra edildi. Bununla birlikte Başkan Mustafa Gürkan ve yeni yönetim listesi göreve başladı. Başkan Mustafa Gürkan ve yeni yönetim kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu:

Asil Liste : Osman Gökçe, Ali Koyuncuoğlu, Can Eren Işık, Ulaş Fırat Koyuncu, Güven Uztuğ, İbrahim Cenk Tunçol, Barış Bilici, Tuncay Kaynar, Osman Ufuk Ongan, Suat Oğultarhan.

YORUM EKLE

banner97

banner96