İzmirspor'dan anlamlı tören

Divan Kurulu Başkanı Mehmet Öral ile yönetiminin organize ettiği etkinlik İzmirspor Mavi Beyaz Ebruli Düğün Salonu'nda düzenlendi.

İzmirspor'dan anlamlı tören
İzmirspor, divan kurulunun düzenlediği ödül töreninde kulübe emeği geçmiş önemli isimleri unutmadı.

İzmir ve Türk sporunun cumhuriyetle yaşıt köklü kulüplerinden İzmirspor, düzenlediği vefa organizasyonuyla kulübe hizmet etmiş isimleri onurlandırdı. Divan Kurulu Başkanı Mehmet Öral ile yönetiminin organize ettiği etkinlik İzmirspor Mavi Beyaz Ebruli Düğün Salonu'nda düzenlendi.
Katılımın yoğun olduğu ödül töreninde, 1968-1969 sezonunda 2.Lig'de şampiyon olmuş takımın futbolcuları Faruk Kutyol, Erdinç Kırşan, Semih Tüzün, Sezen Kadıoğlu, Turgay Meta, Selahattin Kara, Mehmet Ulusoy, İbrahim Ayhan ve Tuncay Becedek'in adına onur belgeleri ve plaketleri verildi. Ayrıca geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden İzmirspor taraftarı Halim Karanlık'ın ailesi ve kulüpte 30 yılını doldurmuş 116 üye de ödüllerini aldı. Lacivert beyazlıların divan kurulu başkanı Mehmet Öral, bu etkinliklerin devamının geleceğini belirtti. Öral, "İnsanlar yaşarken de anılmalıdır düşüncesiyle İzmirspor'da simge olmuş isimleri onurlandırmaya çalıştık. Geçen yıl 40 yıllık divan üyelerine ödül vermiştik. Bu dönemde 30 yılını dolduran İzmirsporlular'ı onurlandırdık. Bir dahaki sefere ise 20 yıllık üyelerimize ödülerini vereceğiz. Etkinliklerimizi gelenekselleştirmeyi planlıyoruz. İzmirsporlular'ı bir arada tutmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şimşek'i layık olduğu üst liglere hep birlikte taşıyacağız. Yönetimle birlikte hareket edeceğiz. Umarım bu sezon şampiyon oluruz ve önümüz açılır. Camiamızı yeniden bir arada toplamanını gururunu yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2018, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER