Futbolcular birbirine girdi

Euro 2020'ye erken veda eden Ay Yıldızlılar'da İsviçre maçı öncesi Halil Dervişoğlu, Enes Ünal ve Cengiz Ünder'in kavga ettiği ortaya çıktı

Futbolcular birbirine girdi

A Milli Takımımız, İtalya'ya 3-0, Galler'e 2-0 kaybettikten sonra İsviçre'ye de 3-1 yenilerek büyük umutlarla gittiğimiz EURO 2020'ye erken veda etti. EURO 2020'de İsviçre'ye 3-1 yenilerek turnuvaya havlu atan Milli Takımımızda iki futbolcunun son idmanda kavga ettiği ortaya çıktı.

A Milli Takım'ın İsviçre maçı öncesi yaptığı bir idmanda, gergin anlar yaşandı. Halil Dervişoğlu, Enes Ünal ile bir pozisyon sonrası kavga etti. Takım arkadaşları araya güçlükle olayı çok daha fazla büyümeden yatıştırdı. Bu kavganın ardından Halil, Cengiz Ünder'le de sert bir tartışma yaşadı. Sonrasında futbolcuları Teknik Direktör Şenol Güneş yanına çağırdı ve sert uyarı yaptı. İlk iki maçta alınan yenilgi ve antrenmanda yaşanan bu olay, Milli Takım'ın İsviçre maçına moralsiz başlamasına neden oldu.

Hakan: Özür dileriz

Öte yandan Hakan Çalhanoğlu turnuvadaki başarısızlığı tecrübe eksikliğine bağladı.Hakan Çalhanoğlu'nun açıklamalarından satır başları şöyle: "Bu turnuvaya büyük hedeflerle geldik, rüyalar kurduk. İstediğimiz gibi olmadı. Çok üzgünüz. Bizim de kendi ailemiz var. Bütün sorumluluğu ben, Burak Ağabey, Ozan alıyoruz. Bütün oyuncular alıyor. En genç takım bizdik. Tecrübe kazandık diyelim. İstediğimiz gibi olmadı. Önümüzde Dünya Kupası var. Tüm seyircilerimiz adına buraya gelen. Onları üzdük. Biz de üzüldük. Özür dileriz. Yola devam etmek lazım. Hatalardan ders çıkarmalıyız.  Buraya kadar biz başardık, burada da biz elendik. Önümüzdeki turnuva çok önemli. Başımızı dik tutmalıyız. Boynumuzu eğmeyeceğiz."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Volkan VESEK
Volkan VESEK - 3 ay Önce

Önce laz Şenol gidecek Yeni gelecek hocanın yardımcı ekibi olacak Bizim çocuklar lafi saçma sizin çocuklar Halil Akpınar gs oynasaydı kadrodaydi O laz kafalı 3 maçta 8 gol yiyen Uğurcan yok gol dogurcani kesip Altay bayindiri alacaktı O laz takımdan gidecek