Destek çığ gibi büyüyor

Destek çığ gibi büyüyor

Transfer yasağını açmak için dört koldan harekete geçen Bucaspor'da eski futbolcuların alacakları için muvafakatname vermeleri adına başlatılan kampanyanın ilk kıvılcımını Mehmet Sak yaktı.

LEVENT2013-14 sezonunda Buca'da top koşturan ve şu an Ankaragücü forması giyen 28 yaşındaki oyuncu her türlü fedakarlığa hazır olduğunu açıkladığı bir video yayınladı. Sak açıklamasında, "Sevgili Bucasporlular. Transferi açabilmek için gereken imzayı atarım. Benim gibi düşünen İrfan Başaran kardeşime teşekkür ederim. Umarım Bucaspor bir an önce zor günlerden kurtulur" dedi.

Mehmet Sak'ın videosuna olumlu yanıt veren İrfan Başaran da yayınladığı videoda, "Sevgili Bucasporlular, ben İrfan Başaran olarak Buca'nın bu zor gününde yanında olmak istiyorum. Gereken imzaları atmaya hazırım. Mehmet Sak'a böyle bir kampanyayı başlattığı için teşekkür ediyorum" ifadelerinde bulundu.

Alper de destek olacak


İki eski Bucasporlu'nun fedakarlığının ardından Bucaspor altyapısından yetiştikten sonra bu sezon Fethiyespor'da top koşturan Alper Sürücü de Başkan Cihan Aktaş'la görüştü. Alper muvafakatname vermeye hazır olduğunu dile getirdi. Mehmet Sak'ın başlattığı video destek kampanyasına diğer futbolcuların da katılması bekleniyor. Sarı lacivertli taraftarlar da sosyal medyada Mehmet Sak ve İrfan Başaran'a övgü dolu sözlerde bulundu. Taraftarlar, "Transfer yasağının kalkması için ilk kıvılcım eski futbolcumuz, Ankaragücü’nde forma giyen Mehmet Sak’tan geldi. Ardından bir diğer eski kıymetli oyuncumuz İrfan Başaran 91 yıllık koca çınarın ayağa kalkabilmesi için imza vereceğini açıkladı. Tarih sizleri “vefa” köşesine yazacak!" ifadelerinde bulundu.
Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER