Bucaspor'dan Veli ve Recep'e çağrı

Bucaspor Kulübü resmi facebook hesabından eski futbolcuları Recep Niyaz ve Veli Kızılkaya'ya hitaben bir mektup yayınladı.

Bucaspor'dan Veli ve Recep'e çağrı

Bucaspor Kulübü resmi facebook hesabından eski futbolcuları Recep Niyaz ve Veli Kızılkaya'ya hitaben bir mektup yayınladı. Mektupta iki futbolcudan bedelsiz muvafakat belgesi istenilerek şu görüşlere yer verildi:

"Recep Niyaz ve Veli Kızılkaya’ya açık mektubumuzdur! 
Şu an Bucaspor’un transfere engel 43 isminden 33’ü ile bedelsiz şekilde muvafakat konusunda anlaşma sağlanmıştır. Kalan 10 kişi sizlerin muvafakat vermesi halinde kendilerinin de muvafakat vereceğini belirtmiştir.

Muvafakat alınan 33 kişi ile ‘Kimseye para verilmeyeceği’ konusunda anlaşılmıştır ve muvafakat vermeyen kişilere para ödenirse onlar da muvafakatlarını geri çekecektir.

Gelinen bu noktada Bucaspor 3. Lig’de son sırada bulunmakta, acilen transfer yapıp kadrosunu genişletmek durumundadır. Aksi taktirde 91 yıllık bu çınar Amatör Lig’e düşecek; hakkınız olan parayı almanız hayal olacaktır.

Sizlerden geçmiş Bucaspor yönetimlerinin yaptığı yanlışları Bucaspor Kulübü’ne ve cefakar taraftara ödetmemenizi, kulübün maddi durumu düzlüğe çıkmaya başladığı anda paralarınızın ivedi şekilde ödeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz. 
Sizlere son kez sesleniyoruz; gelin bu sesi duyun ve bu büyük hatayı yapmayın."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER