Altay protokole ücret getirdi

Altay protokole ücret getirdi
İkinci Lig Beyaz Grup takımlarından Altay'da yönetim yeni sezon öncesi protokol tribünleri için VIP kombine kart satışa sunma kararı aldı.

İç saha maçlarını Atatürk Stadı'nda oynayacak İzmir ekibi daha önce ücretsiz olan A ve B protokol tribünlerinden bu yıl gelir elde etmeyi planlıyor. İlk kombineleri alan Başkan Özgür Ekmekçioğlu, camiayı desteğe çağırdı. Geçmiş dönemlerde yapılan isim listesi hazırlama uygulaması sona erdirilirken, A protokol tribünü yıllık kart ücreti 3000 TL, B protokol tribünü ise 1000 TL olarak belirlendi. VIP kartlar sahibinin ismine özel bastırılacak ve tüm sezon iç saha müsabakalarında geçerli olacak. Yönetim, normal kombinler konusundaki kararını ise daha sonra verecek.

Öte yandan futbol okullarında büyük atak yapan ve Fenerbahçe ile Galatasaray'ın ardından Türkiye'nin 3'üncü büyük futbol okulu yapılanmasına sahip olan Altay; Gaziantep ve Malatya'da faaliyete başladı. Altyapı İdari Direktörü Mahmut Gözüaçık, Altay'ın yetiştirici kimliğine katkı sağlayacak bir yapılanma ile 10 bin öğrenciye yaklaştıklarını söyledi. Kulübün 110. kuruluş yılı olan 2024'te 24 bin öğrenci hedefine ulaşmak için gayret ettiklerini belirten Gözüaçık, ilk etapta Diyarbakır başta olmak üzere çalışmalarının hızlanacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2017, 16:59
YORUM EKLE

banner92