Taylor Swift TikTok'a geri döndü! Taylor Swift TikTok'a geri döndü!

27 Aralık'ta Amerikalı sosyal medya fenomeni Natalie Reynolds, provokatif davranışlarıyla bir kez daha gündemde. Reynolds, son "sosyal deneyi"nde vücudunu boydan boya kıyafet şeklinde boyayarak, siyah bir eşofman üstü ile bir spor salonuna gitmesiyle tepki çekti.

Sosyal Medya Üzerinden Canlı Yayında Yeni Görünümünü Paylaştı

Natalie Reynolds, Çarşamba günü programını internet üzerinden canlı yayınlarken, yeni görünümünü takipçileriyle paylaştı. Yayın öncesi, bacaklarında yırtık detaylı bir kot pantolon ve tamamlayıcı bir boya ile çekilmiş pozunu paylaşan 26 yaşındaki fenomen, takipçilerine "Bunu boyamaya sabah 11:30'da başladım ve 16:15'te tamamladım" dedi.

Spor Salonu Yöneticisinden Kibar Tepki: "Uygun Kıyafetle Gelmemişsiniz"

Reynolds, siyah fermuarlı bir eşofman üstü ile spor salonuna girdikten kısa bir süre sonra, spor salonu yöneticisinin kibar tepkisiyle karşılaştı ve kendisinden dışarı çıkması istendi. Twitter'da viral olan videoda, yöneticinin "Eğer üzerinizde kıyafet yoksa buradan çıkmanız gerekiyor hanımefendi" dediği duyuluyor. Fenomenin "Üzerimde kıyafetlerim var" yanıtına, yetkili "Bu kıyafet değil, bunu bilecek kadar deneyimliyim" diyor.

Kıyafet Tartışması Sosyal Medyada Geniş Yankı Buldu

Videonun Twitter'da yayılmasının ardından, 30 milyon takipçisi bulunan influencer Reynolds, başlangıçta bu şüpheli "sosyal deneyinin" sempati kazandıracağını umuyordu. Ancak, beklentilerinin aksine, tepkiler olumsuz yönde oldu.

Sosyal Medya Kuruluşundan Açıklama: "Uygun Kıyafetler Giyilmeli"

Şikayetler üzerine sosyal medya kuruluşu, içeriğe bir bağlam ekleyerek şu açıklamada bulundu: "Videodaki yetkili, egzersiz için uygun kıyafetler giymeniz gereken genel spor salonu görgü kurallarını koruyor. Uygun olmayan kıyafetler giymek ya da hiç giymemek diğerlerine karşı saygısızlık olarak kabul edilir. Ayrıca başkaları için de hijyen riski oluşturur."

Kaynak: haber merkezi