Simitli Yumurta

Simitli yumurta:

Simit, yumurtayla birlikte kahvaltı sofralarının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Simitleri dilediğiniz şekilde dilimleyebilir ve üzerine peynir, salam, domates, biber gibi malzemeler koyarak yumurtayı pişirebilirsiniz.

Simitli Tost

Simitli tost:

Simit, tost yapımında da sıklıkla kullanılır. Simitleri dilediğiniz şekilde dilimleyebilir ve üzerine peynir, salam, domates, biber gibi malzemeler koyarak tost makinesinde pişirebilirsiniz.

Sandviç

Simitli sandviç:

Simit, sandviç yapımında da oldukça lezzetli bir alternatiftir. Simitleri dilediğiniz şekilde dilimleyebilir ve üzerine peynir, salam, domates, biber gibi malzemeler koyarak sandviç yapabilirsiniz.

Simit Börek

Manisalı genç, Gazze'de kalan nişanlısıyla buluşmak istiyor Manisalı genç, Gazze'de kalan nişanlısıyla buluşmak istiyor

Simitli börek:

Simit, börek yapımında da kullanılabilir. Simitleri dilediğiniz şekilde dilimleyebilir ve üzerine peynir, kıyma, ıspanak gibi malzemeler koyarak börek yapabilirsiniz.

Simit Pide

Simitli pide:

Simit, pide yapımında da kullanılabilir. Simitleri dilediğiniz şekilde dilimleyebilir ve üzerine peynir, kıyma, ıspanak gibi malzemeler koyarak pide yapabilirsiniz.

Simit Pizza

Simitli pizza:

Simit, pizza yapımında da kullanılabilir. Simitleri dilediğiniz şekilde dilimleyebilir ve üzerine pizza sosu, peynir, domates, biber gibi malzemeler koyarak pizza yapabilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi