Şarkıcı Semicenk, geçtiğimiz günlerde bir konserinde playback yapması nedeniyle hayranlarıyla tartıştı. Konsere gelen bazı dinleyiciler, Semicenk'in playback yapmasına tepki gösterirken, Semicenk de bu tepkilere yanıt verdi.

Olay Nasıl Gelişti?

Semicenk'in konserinde bazı şarkıları playback yapması, bazı hayranlarının tepkisini çekti. Tepkiler üzerine Semicenk, hayranlarına "Bilet alırken canlı söyleyecek diye bir bilgi var mıydı?" diye sordu. Hayranlar ise bu soruya "Evet vardı" şeklinde yanıt verdi.

Semicenk Neden Playback Yaptı?

Pulbiberin faydaları nelerdir? Pulbiber tüketmek nelere iyi gelir? Pulbiberin faydaları nelerdir? Pulbiber tüketmek nelere iyi gelir?

Semicenk, playback yapmasının sebebini sesinin yorgunluğu olarak açıkladı. 20 yıldır müzikle uğraştığını ve sesinin zamanla yorulduğunu belirten Semicenk, playback yaparak hayranlarına en iyi şekilde müzik dinletmek istediğini söyledi.

Hayran Tepkileri

Bazı hayranlar Semicenk'in playback yapmasını anlayışla karşılasa da, birçoğu bu duruma tepkiliydi. Hayranlar, Semicenk'in playback yapmadan önce açıklama yapmasını ve bilet fiyatlarının buna göre belirlenmesini talep ettiler.

Kaynak: haber merkezi