Manisa Kula'da icradan satılık 23 dönüm tarla Manisa Kula'da icradan satılık 23 dönüm tarla

TAŞINMAZIN GAZETE İLANI
Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/1 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Samsun İl, İlkadım İlçe, HANÇERLİ Mahalle/Köy, 480 Ada, 58 Parsel, 3. kat 15 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın yer aldığı apartman betonarme taşıyıcı sistemli olarak bodrum kat + zemin kat + asma kat + 5 normal kat olarak inşa edilmiştir. Apartmanın dış cephesi kaleterasit sıvalıdır. Apartman giriş kapısı alüminyum reflekte camlı kapıdır. Binanın ısıtma sistemi doğalgaz olup asansörlüdür. Taşınmazın bulunduğu parsel Topoğrafik olarak düz bir arsa yapısına sahip olup geometrik olarak düzgün dikdörtgen şeklindedir. Brüt 105,00 m2, Net 90 m2 kullanım alanlıdır.Projeye göre mesken ; salon, üç yatak odası, antre, hol, mutfak, banyo, wc, üç balkondan oluşmaktadır. Kıymet takdir konusu meskenin odalarının iç mekân zemin kaplamaları ahşap parke kaplamadır. Mutfak, hol zeminleri seramik kaplıdır. Banyo ve wc duvar ve tabanları seramik kaplıdır. Meskenin duvar ve tavan yüzeyleri sıvalı ve boyalıdır. Meskenin pencereleri PVC(Plastik)?dir. İç mekan kapıları yağlı boyalı ahşap kapıdır. Daire giriş kapısı çelik kapıdır. Mutfak dolapları ahşap olup tezgâh mermer kaplıdır. Meskende doğalgaz kombili panel radyatörlü kalorifer sistemi bulunmaktadır.
Adresi :İlkadım Hançerli Mahallesi Çiftehamam Caddesi No:26 Daire :15 İlkadım / SAMSUN
Yüzölçümü : 90 m2
Arsa Payı : 4/100
İmar Durumu : İnşaat tarzı 1/1000 ölçekli imar planında ticaret alanı bitişik nizam (B-6) altı katlı yere isabet etmektedir
Kıymeti : 700.000,00 TL
KDV Oranı : %1

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ