Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura çekilişi sonuçları, önceki gün akşam saatlerinde tamamlanan işçi başvuru sürecinin ardından yüz binlerce aday için merak konusu oldu. Türkiye'nin pek çok noktasında gerçekleştirilecek olan Sağlık Bakanlığı işçi istihdamı, İŞKUR kura çekilişi ile netlik kazanacak. Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı, Temizlik Görevlisi, Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız), Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı gibi alanlarda istihdam sağlayacak olan Sağlık Bakanlığı, işçi alımı kura çekimi sürecini ise İŞKUR aracılığıyla internet üzerinden online olarak yayınlayacak. Peki, Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura çekilişi ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler.

Greve destek veren kadınlara sendika başkanı müdahale etti Greve destek veren kadınlara sendika başkanı müdahale etti

Sağlık Bakanlığı İşçi Alımı Kura Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları, İŞKUR başvurularının tamamlanmasının ardından Mart ayı içerisinde duyurulacak.

Sağlık Bakanlığı İşçi Alımı Kura Çekilişi Ne Zaman?

İŞKUR Sağlık Bakanlığı kura çekilişinin Mart ayının ikinci haftası itibariyle gerçekleşmesi öngörülüyor.

Kura Tarihi İnternet Üzerinden Duyurulacak

Kura tarihi ve saati, kura yeri, kura sonuçları, asıl ve yedek adaylara ilişkin listeler, atamaya ilişkin bilgi ve belgeler ile diğer her türlü duyurular Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün resmi internet adresinde ilan edilecek, bunun için adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacak ve bu ilan tebligat yerine geçecektir.

Kaynak: HABER MERKEZİ