MHP İzmir İl Başkanınından Kan Bağışı çağrısı

MHP İzmir İl Başkanınından Kan Bağışı çağrısı
Milliyetçi Hareket Partisi İzmir il başkanı Necat Karataş İzmir’de azalan kan stokları ile ilgili basın açıklaması yaptı.


Necat Karataş açıklamasında ; "Kıymetli İzmirli Hemşerilerim;Kızılay Bölge Müdürü sayın Dr. Gökay Gök’ün Kan stoklarının azalması sonucu“Çıldırmak üzereyim” diye yaptığı serzeniş yüklü açıklamasına duyarsız kalamazdık. Sıcak iklim koşulları ve yaz ayları tatil’i nedeniyle kan bağışında azalmalar olduğu Bölge Müdürü tarafından (Acil )Çağrısı ile duyuruldu. Şuandaki kan merkezlerindeki stokların günlük ihtiyaçları karşılayamaz durumda olduğu, ancak negatif gruplarda belli günlerde karşılayabildiği de açıklanmıştır.
Asli görevimiz olan siyasetin normal akışının dışında, sosyal sorumluluk ve insani konularda da Milliyetçi Hareket Partisi olarak gerekli hassasiyeti göstermek durumundayız. Bu bizlerin (her şeyin başı sağlıktır) gerçeği ile vicdani görevimiz olduğu kanaatindeyiz.
Bir gün hepimizin hasta ve hasta yakını olacağımızı unutmayarak, İzmirli hemşerilerimizi ve özellikle de tüm teşkilat mensuplarımızı Kızılay’ın kan bağışı noktalarına giderek kan vermeye davet ediyorum. Bunu da sizlerden kan bağışı yaparak kurtaracağınız hastalar ve hasta yakınları adına rica ediyorum.
Şimdiden yapacağınız Kan bağışınızdan dolaya hepinize Şükranlarımı sunuyorum.
KAN BAĞIŞINDAN DAHA KUTSAL, BİR TEK CAN BAĞIŞI VARDIR" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2017, 14:21
YORUM EKLE

banner97

banner101

banner96

banner100