Kılıçdaroğlu İzmir için tarih verdi

Kılıçdaroğlu, “Ağırlıklı olarak İstanbul’un ilçeleri ve İzmir olmak üzere iki yer kaldı. 16 Ocak’ta bir Parti Meclisi toplantımız var. Yetiştirebildiğimiz kadarıyla 16’sında, yetiştiremediğimiz yerler olursa da onu da en geç bir hafta sonra bitireceğiz” dedi.

Kılıçdaroğlu İzmir için tarih verdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir adayı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, “Ağırlıklı olarak İstanbul’un ilçeleri ve İzmir olmak üzere iki yer kaldı. 16 Ocak’ta bir Parti Meclisi toplantımız var. Yetiştirebildiğimiz kadarıyla 16’sında, yetiştiremediğimiz yerler olursa da onu da en geç bir hafta sonra bitireceğiz” dedi. Partisinin genel merkezinde bir grup gazeteciyle bir araya gelen CHP liderinin açıklamaları şöyle:

"İyi Parti ile görüşmeler sürüyor, Saadet Partisi’yle dirsek temasımız devam ediyor, artık sonuna geldik. En kısa zamanda adayları açıklayacağız. Alanlara inme zamanı. Ağırlıklı olarak İstanbul ve İzmir olmak üzere iki il kaldı. Ayın 16’sında bir Parti Meclisi toplantımız var. Yetiştirebildiğimiz kadarıyla 16’sında, yetiştiremediğimiz yerler olursa da onu da en geç bir hafta sonra bitireceğiz. Çalışmalar ve görüşmeler sürüyor. Şimdilik İzmir ve İstanbul özel olarak masaya konulmuş kentler değil. Ankara’da Bursa’da devam eden görüşmeler var. Memnuniyet araştırmaları da yapıldı. İstanbul ve İzmir’i daha masaya yatırmış değiliz. Üzerinde durduğumuz noktalar var. Kadın belediye başkanı sayımız fazla olmalı. Kadınlar siyasette aktör olarak ortaya çıkmalı. Başarılı belediye başkanlarımız kalacak. İstanbul’daki memnuniyet araştırması değerlendirilecek. İzmir ve İstanbul’u önümüzdeki hafta masaya yatıracağız."

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 21:02
YORUM EKLE

banner97

banner101

banner96

banner100