İlk kutlayan Soyer oldu

Yenilenen İstanbul seçimlerini İstanbul'da partisinin seçim koordinasyon merkezinde takip eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ekrem İmamoğlu'nu ilk kutlayanlar arasında yer aldı. Soyer sevinç fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlk kutlayan Soyer oldu

Türkiye'nin nefesini tutarak izlediği İstanbul seçimlerinde CHP adayı Ekrem İmamoğlu bir kez daha sandıktan zaferle çıktı. İmamoğlu 31 Mart seçimlerine göre oylarını büyük ölçüde arttırarak rakibi Binali Yıldırım'ı yaklaşık 800 bin oy farkıyla geçti ve zaferini ilan etti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de ekibiyle birlikte seçimler için İstanbul'da kamp kurmuştu. Sandıkların açılması ve İmamoğlu'nun fark yapması üzerine CHP seçim merkezi bayram yerine dönerken Ekrem İmamoğlu'nu ilk kutlayanlar arasında Tunç Soyer yer aldı.

"İstanbul seçimini yaptı. Sayın Ekrem İmamoğlu, partimizin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu ile bu tarihi gecede birlikteyiz" diyen Soyer, İmamoğlu, Canan Kaftancıoğlu ve Buğra Kavuncu ile objektiflere poz verdi. 

Soyer mutluluğunu sosyal medya hesapları üzerinden, "Bugün her şey çok güzel oldu. Zaferi kutluyoruz. Her şey daha da güzel olacak. #HerŞeyÇokGüzelOlacak" sözleriyle ve çekilen sevinç fotoğraflarıyla paylaştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92