Erdoğan'dan sert çıkış: Kalemini kırarız

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milleti karşısına alan bizi de karşısına alır. İnsan gönlü kıranın biz de partideki görevleri ile ilgili kalemini kırarız" dedi.

Erdoğan'dan sert çıkış: Kalemini kırarız

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il başkanları meclis toplantısında konuşuyor.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

Kibir abidelerinin bu davada yeri olmaz. Bu tür vasıflardaki insanların kapımızdan içeri girmesi bile bizim için zuldür. Şimdi bir kongre sürecine giriyoruz. Bizleri Rabbim'in katında mahçup edecek hiçbir yanlışa göz yumamayız. Milleti karşısına alan bizi de karşısına alır. İnsan gönlü kıranın biz de partideki görevleri ile ilgili kalemini kırarız. Yumurtadan çıkıp kabuğunu beğenmeyenler varlık sebeplerini inkar etmekle kalmaz kendi hüsranlarını da hazırlar.

Türkiye ile Ak Parti'nin kaderi adeta bütünleşmiştir. Türkiye'yi seven bizi seviyor. Türkiye'den nefret eden bizden de nefret ediyor. Milletimiz de bu gerçeği gördüğü için her mücadelemizde yanımızda oluyor.

DEAŞ'a karşı en büyük mücadeleyi veren biziz. 

Bakın şimdi Fransa'da her yer yanıyor. Fransa'nın hali ortada. Zulüm ile abad olunmaz onun için.

Türkiye-Libya arasında mutabakat metni imzaladık. BM'ye gönderildi. Bazılarının oyunları bozuldu. Biz uluslararası alandaki haklarımız neyse bunları savunmaya devam edeceğiz.

YORUM EKLE

banner101

banner100