Davutoğlu: Bahçeli, Erdoğan'ı ortada bırakacak

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştirdi, AKP'den kopan oyların kendilerine yöneldiğini söyledi

Davutoğlu: Bahçeli, Erdoğan'ı ortada bırakacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin seçime giderken bu ekonomik durumun sorumluluğunu almak istemeyeceğini söyleyen Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, "Seçime giderken Bahçeli Ecevit'i ortada bıraktığı gibi Erdoğan'ı da bırakacaktır" iddiasında bulundu. Davutoğlu, Bahçeli için "Son derece başarısız bir lider" dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştirdi, AK Parti'den kopan oyların kendilerine yöneldiğini söyledi

KRT TV'ye konuk olan Davutoğlu, “Bahçeli'nin askıda ekmek kampanyası başlatırken iktidar kanadının ‘ekonomi çok iyi' söylemlerine dikkat çekti, "Bu da bize Cumhur İttifakı'nın ne kadar kırılgan olduğunu gösteriyor" dedi.

Bahçeli'nin seçime giderken bu ekonomik enkazın sorumluluğunu almak istemeyeceğini vurgulayan Davutoğlu, "Seçime giderken Bahçeli Ecevit'i ortada bıraktığı gibi Erdoğan'ı da bırakacaktır. Bu ittifakta ben yokum diyecektir" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE