banner112

CHP'den ihraç açıklaması

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, kesin ihraç talebiyle disipline eski Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu’nun verildiğini belirterek "Edremit Belediye Başkan adayımız Selman Hasan Arslan’ın bu süreçle ilgisi yoktur" dedi

CHP'den ihraç açıklaması

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Bugün düzenlediğim basın toplantısında, sorulan bir soru üzerine yaptığım açıklamada Edremit Belediye Başkan Adayı ifadesi sehven geçmiştir. Edremit’teki olayda kesin ihraç talebiyle disipline verilen, sela konusunda yakışıksız ve kabul edilemez sözleri nedeniyle eski Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu’dur. Edremit Belediye Başkan adayımız Selman Hasan Arslan’ın bu süreçle ilgisi yoktur" açıklamasında bulundu.
"Balıkesir Edremit'te CHP'li belediye başkan adayının katıldığı bir etkinlikte basına yansıyan görüntüler var. Burada manevi değerlere yönelik ifadeler söz konusu. Buna yönelik değerlendirmeniz nedir?" sorusu üzerine Öztrak, "Edremit'te sela konusunda yakışıksız ve kabul edilemez sözleri nedeniyle eski Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu kesin ihraç talebiyle disipline verilmiştir" dedi.

Öztrak, Edremit Belediye Başkan adayları Selman Hasan Arslan'ın bu süreçle ilgisinin bulunmadığını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE

banner96

banner97