banner112

CHP Çiğli örgütü tam kadro sahada

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü mahalle çalışmalarına devam ediyor.

CHP Çiğli örgütü tam kadro sahada

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü mahalle çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar ile ilgili bilgi veren CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan: “Hedefimiz yüzde 70 oy almak. Örgütümüz bu hedef doğrultusunda her bir parti neferiyle mahalle mahalle sokak sokak çalışıyor” dedi.

8 Mart günü 1000’e yakın parti emekçisi sokaktaydı

Göreve geldikleri günden bugüne yerel seçimler için çıtayı hep yüksek tuttuklarını söyleyen CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan: “Adayımızın örgütün içinden biri olması, genç bir aday olması bizi daha da şevklendiriyor. Tam bir uyum içerisinde gece-gündüz demeden çalışıyoruz. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Çiğli’nin 26 mahallesinde eş zamanlı 1000’e yakın CHP emekçisiyle Çiğli’deki kadınlara karanfil dağıttılar ve taleplerini dinlediler” dedi.

Türkiye’nin siyasal ve ekonomik anlamda elle tutulur bir şeyin kalmadığını vurgulayan Mert Özcan “1 oyun bile iktidarı indirebileceğini ve bu milletin bu sefaleti hak etmediğini düşünüyoruz. O yüzden ısrarla söylüyoruz: hedefimiz sadece seçimi kazanmak değil rekor oyla kazanmak. Halkın artık sabrı kalmadı ve inanıyoruz ki Martın sonu bahar.”

YORUM EKLE

banner96

banner97