banner135

Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na: Yalan makinesine bağlanıp konuşsaydı

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun TTB ziyaretindeki açıklamasını eleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "KOVİD-19’la mücadele edenlerle ilgili en küçük sözüm yokken var demek müfterilik ve utanmazlıktır! Kılıçdaroğlu keşke bir yalan makinesine bağlanıp bu konuşmasını yapsaydı!" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na: Yalan makinesine bağlanıp konuşsaydı

Türk Tabipleri Birliği’nin (TTB) kapatılması çağrısı yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugünkü açıklamasında TTB yönetimine ve TTB’yi ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi.

Twitter hesabından açıklama yapan Devlet Bahçeli, “Doktorlarımızın, hemşirelerimizin, diğer sağlık çalışanlarımızın insanüstü fedakârlıkları dünyevi hiçbir kıymetle mukayese edilemeyecektir. Hepsine teşekkür ediyorum. Ancak dar bir kadronun mesleki örgütlenmelerini Türkiye’nin aleyhine kullanmalarını da kınıyorum. İnsanlarımızı telaşlandırmak, ortada bir şey yokken felaket çığırtkanlığı yapmak, kusursuz fırtına kapıda diyerek dehşet tablosu çizmek ahlaki olmadığı gibi milli ve vicdani bir tavır da değildir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100