banner112
banner111

AKP'li Kaya ile CHP'li Yücel arasında bu sefer de bozuk yol atışması!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir’e yaptıkları yol yatırımlarını açıklaması üzerine AKP’li Vekil Kaya, yolların bozukluğuna dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Kaya’nın açıklamalarına CHP İzmir İl Başkanı Yücel’den cevap gecikmedi. Yücel, “Laf ebeliği yapma pazara çık” dedi.

AKP'li Kaya ile CHP'li Yücel arasında bu sefer de bozuk yol atışması!

9 EYLÜL - İzmir’e yapılan yol yatırımları hakkında bilgi veren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e sosyal medya hesabından eleştirilerini dile getiren AKP İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “Çukurlara iki kürek mıcır atmaktan acizsiniz” dedi. AKP’li Vekil Kaya’nın paylaşımına cevaben CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, “Laf ebeliği yapacağınıza pazara siz çıkın. Yaşattığınız krizlere rağmen hala ne yüzle konuşabiliyorsunuz” sözlerini kaydetti.
 

İZMİRLİLERİN AKLIYLA ALAY EDİYORSUNUZ
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in 3.7 milyar lira harcayarak İzmir’in yollarını yenilediklerini açıkladığını hatırlatan AKP’li Vekil Kaya, sosyal medya hesabından şu sözleri kaydetti: “CHP'li Soyer, 3.7 Milyar TL harcayarak İzmir'in yollarını yenilediklerini söylemiş. İzmir'in yolları, aydaki kraterler gibi. Şehrin her tarafı çukurlarla dolu. Çukurlara iki kürek mıcır atmaktan acizsiniz, bir de bu açıklamayı yaparak İzmirlilerin aklıyla alay ediyorsunuz!”
 

NE YÜZLE KONUŞABİLİYORSUNUZ?
AKP’li Vekil Kaya’nın paylaşımlarına cevaben bir paylaşım da CHP İzmir İl Başkanı Yücel’den geldi. AKP iktidarının ekonomik politikalarını eleştiren Yücel, “Başta ekonomi olmak üzere ülkeye yaşattığınız krizlere rağmen hala ne yüzle konuşabiliyorsunuz? Laf ebeliği yapacağınıza pazara siz çıkın. Kim yürüyebiliyor, kim yürüyemiyor görelim. Kokan, hatta kokuşan bir şey varsa, o da AKP iktidarıdır! Mahmut Atilla Kaya” sözlerini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2022, 16:01
banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100