AKP Sözcüsü Ünal'dan açıklama

AKP Sözcüsü Ünal'dan açıklama
AKP Sözcüsü Ünal, "Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde adanmışlığın dürüstlüğün ve cesaretin en güzel şeklini defalarca sınanmış ve bedeli ödenmiş olarak görürsünüz" dedi.
AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Ankara'da, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından düzenlenen "Kuruluşundan Bugüne AKP Sempozyumu"nda konuştu.

Ünal'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"AKP'yi konuşurken aynı zamanda bir ahlakı da konuşuyoruz bir siyaset yapma biçimini de aslında konuşuyoruz. Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğine baktığımızda Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde adanmışlığın dürüstlüğün ve cesaretin en güzel şeklini defalarca sınanmış ve bedeli ödenmiş olarak görürsünüz. Biz AKP'yi konuşurken AKP'yi millet aşkı hikayesi olarak görüyoruz. 15 Temmuz'da her birimiz hatta AKP'li olmayan insanlar iş dünyasından sanat dünyasından insanlar o gece bizleri arayarak sordukları tek soru vardı Cumhurbaşkanımız nerede sağlığı yerinde mi? Biz büyük bir imparatorluk krizinin varisleriyiz. Maalesef 2. Dünya Savaşı başladı ve bitti ama 1. Dünya Savaşı sonuçları itibariyle hala devam ediyor.''
Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER