banner112

AKP'li Kaya'dan Kordon Mesaisi

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Karabağlar, Konak ve Buca ilçelerinde gerçekleştirdiği bir dizi program ile seçim çalışmalarına Kordon'da da devam etti.

AKP'li Kaya'dan Kordon Mesaisi
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Karabağlar, Konak ve Buca ilçelerinde gerçekleştirdiği bir dizi program ile seçim çalışmalarına Kordon'da da devam etti.


Karabağlarda FahrettinAltay ve İnönü Caddesi'nde esnaf ziyaretleri yapan Kaya, iftarı Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde kurulan gönül sofrasında açtı. İftar sonrası Kıbrıs Şehitleri Caddesi'ni turlayan, Kordon da çimlerin üzerinde oturan gençleri dolaşan Kaya, programlarını Buca Yenigün Mahallesi'nde devam ettirdi.  Kaya, günün son programını Buca Yaylacık Gençlik Derneği tarafından düzenlenen sokak sahuru organizasyonu ile gerçekleştirdi. Kaya'ya programlarında AK Parti İzmir'in genç milletvekili adayları Emre Cemil Ayvalı ile Halil Cüneyt Açıl da eşlik etti.

EN GENÇ KADRO AK PARTİ'DEİftar sonrası Kıbrıs Şehitleri Caddesi ve Alsancak Kordon'u gezen AK Parti'nin milletvekili adaylarına ilgi büyüktü. Yanındaki genç milletvekili adayları ile birlikte Kordon sefası yapan, çimde sohbet eden gençleri ziyaret eden Kaya, AK Parti'nin gençliğe verdiği önemi anlattı. En genç adayların AK Parti'de olduğunu hatırlatan Kaya, "AK Parti'de 18 yaşında adaylar var. En genç kadro bizde. İzmir' de AK Parti dışındaki hiçbir parti seçilebilecek sırada genç bir aday göstermedi. Halil Cüneyt Açıl 25 yaşında, Emre Cemil Ayvalı 28 yaşında. İyi eğitimli, Türkiye'yi ve dünyayı bilen, meselelere vakıf, enerjik, heyecanlı, umut veren gençler. Gençler oylarını kendilerine vermeli. Gençleri yok sayan, listelerinde gençlere yer vermeyen partilere değil, gençliğe sahip çıkan partilere oy vermeli"dedi.BALKAN GÖÇMENİ, GENÇ ADAYAK Parti'nin 1. Bölge 6. sıradaki adayı Emre Cemil Ayvalı'nın İzmir doğumlu, Selanik göçmeni bir aileye mensup bir genç olduğunu hatırlatan Kaya, "Size tanımadığınız adayları değil, içinizden birini desteklemenizi öneriyorum. İzmirli, balkan göçmeni, en güzel okullarda okumuş, iyi eğitimli, yenilikçi bir kardeşimiz oylarınıza talip. Vereceğiniz oylarla kendisini TBMM'ye gönderdiğimizde İzmir gençliğiyle Ankara arasında köprü vazifesi görecek. Ama her şeyden önemlisi Ankara'dan daha çok İzmir'de bulunacak. İzmir'in sokaklarında yürüyecek, Kordon'daki çimlerde sizlerle birlikte olacak, İzmir'in genç vekili olarak her zaman sizlerin yanında olacak. Desteklerinizi bekliyoruz" şeklinde konuştu. Kordon'daki turları esnasında gençlerin sohbet halkalarına konuk olan, ikram ettikleri çayları içen AK Parti'nin milletvekili adayları, gitar çalıp şarkı söyleyen bir gruba da eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 12:50
banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100