TOKİ, Merkez, Gedik, Tavşanlı ve Simav ilçelerinde sosyal konutlar inşa edecek. Kütahya TOKİ kura çekimi, 10.00'da Hazar Dinari Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek. Peki, Kütahya TOKİ kura çekilişi, İşte 5 Şubat 2023 Kütahya TOKİ kura çekimi sonuçları isim listesi sorgulama nasıl yapılır? Detaylar haberimizde...

Kütahya ilinde, "İlk Evim, İlk İş Yerim Projesi" kapsamında yapılacak 2 bin 280 konutun hak sahipleri, Kütahya Belediyesi Hezar Dinari Kültür Merkezi'nde yapılan kura çekimi programı ile belirlendi. Projenin bir parçası olarak Türkiye'nin büyük kentsel dönüşümüne katkı sunulacağı ifade edildi. Proje kapsamında yapılacak konutlar Kütahya'nın tarihi ve kültürel dokusuna uygun inşa edilecek. Hak sahipliğini kazanamayan vatandaşların ev sahibi olma arzuları da TOKİ'nin yatırımlarıyla karşılanacak. Konuşmaların ardından kuralar, 3. noteri gözetiminde protokol üyeleri tarafından çekildi. Hak sahipliği kazanan vatandaşlar mutlu olduklarını ifade etti.

KÜTAHYA TOKİ KURA CANLI YAYIN İZLE

TOKİ kura canlı yayını www.toki.tv adresinde veya resmi YouTube kanalından izlenilecek. Noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekilişi TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden de takip edilebilecek.

KÜTAHYA TOKİ KURA CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ

TOKİ KURA SONUCU İSİM LİSTESİ SORGULAMA

TOKİ kura sonuçları, resmi internet sitesi aracılığıyla sorgulanabilir. TOKİ kura sonucunu öğrenmek için adınızın çıkıp çıkmadığını kontrol etmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Hotmail giriş yapma, hotmail giriş linki, Hotmail kayıt ve gelen kutusu sayfası Hotmail giriş yapma, hotmail giriş linki, Hotmail kayıt ve gelen kutusu sayfası

TOKİ KURA SONUCU SORGULAMASI İÇİN TIKLAYINIZ