Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2016/1581 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir. (İş bu ilan Kıymet takdirine itiraz davası açıldıktan sonra Konya1.İcra Hukuk Mahkemesinin2022/51 Esas sayılı dosyasından verilen karara göre ve bu mahkeme dosyasına sunulan bilirkişi raporuna göre hazırlanmıştır.) Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN ÖZELLİKLERİ : Selçuklu İlçesi, Sille Mahallesi, 29139 ada, 1 parsel, A3 Blok, 6. Kat, 26 Bağımsız Bölümdeki taşınmaz satılacaktır. TAŞINMAZIN ADRESİ: Yazır Mahallesi, Akkonak Sokak, Yenikent Park Evleri A3 Blok 5/26 Selçuklu/KONYA'dır. TAŞINMAZIN İMAR DURUMU: Taşınmaz, Selçuklu Belediyesi imar planına göre mesken sahasına isabet etmekte, Blok Nizam, Maksimum TAKS:0,30,EMSAL:2,20 olup, cephe çekme mesafeleri yönetmelik esaslarına tabiidir. Parsel üzerindeki binaların yapı ruhsatları 26.06.2007 tarihli ve 8/36-37-38-39-40/226 nolu belgeler ile alınmıştır.
TAŞINMAZIN ÖZELLİKLERİ: Taşınmaz Selçuklu İlçesi, Sille Mahallesi 29139 ada 1 parsel üzerindedir. Parsel üzerinde 5 adet 18 katlı betonarme apartman mevcut olup, keşif konusu olan ana taşınmaz A3 blokta bulunmaktadır. Mesken nitelikli A3 blok 6. Kattaki 26 nolu bağımsız bölümlü taşınmazın yeri belirlenerek, keşif konusu dairenin bulunduğu bina betonarme taşıyıcı sisteme sahiptir. Taşınmazın bulunduğu A3 blok; çift asansörlü ve yangın merdivenli olup, bodrum kat, zemin kat, 16 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. A3 blokta bulunan 6. kat 26 bağımsız bölüm numaralı daire, 4 oda, 1 salon, giriş holü, antre, mutfak, giyinme holü, lavabo, tuvalet, birisi ebeveyn duşu olmak üzere 2 banyo ve 2 balkondan oluşmaktadır. Dairenin tüm odaları ve salonun tabanları laminant parke, duvarları saten alçı üzeri boya olup tavan kısımları sıva üzeri boya şeklindedir. Mutfak, antre, giriş holü, ıslak mekanların (lavabo, tuvalet ve banyolar) tabanları seramiktir. Mutfak, antre ve giriş holünün duvarları saten alçı üzeri boya, tavan kısımları ise sıva üzeri boyadır. Islak mekanların duvarları tavana kadar fayans olup, tavanları ise plastik kaplama şeklindedir. Mutfakta alt ve üst dolapları, üçlü ankastre seti mevcut olup, tezgah üzeri mermer kaplıdır. Lavabo ve banyo kısımlarında modern hilton lavabo mevcut olup, ıslak mekanlar ile mutfak bölümleri oldukça yapılıdır. Dairenin dış kapısı çelik kapı, tüm iç kapıları Amerikan panel kapı, tüm pencereleri pvc doğrama olup camları ısıcamlıdır. Meskenin ısınması merkezi sistem doğalgaz olup, petekleri panel radyatördür. Ekstra olarak daire giriş hol kısmında gömme ahşap dolap bulunmaktadır. Daire yaklaşık olarak brüt 182 m2, net 147 m2 alana sahiptir. Elektrik, haberleşme, içme suyu ve kanalizasyon hattı tam olup, her türlü belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. Sitenin bahçesi ihata duvarlarıyla çevrilmiş olup, yine sitenin bahçesi kısmında açık otoparkı mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu apartmanın giriş kapısı ve iç rüzgarlık kapısı alüminyum kapı olup giriş kısmı oldukça yapılı ve ferahtır. Apartman giriş kısmından asansörlere kadar tabanları granit kaplıdır. Apartmanın merdiven basamakları, rıhtlar ve katların zemin kaplamaları mermer kaplı olup, merdiven korkulukları alüminyumdur..

İÜ Cerrahpaşa Rektörlüğü 4/B Sözleşmeli Personel alıyor İÜ Cerrahpaşa Rektörlüğü 4/B Sözleşmeli Personel alıyor

Arsa Payı : 80/3400
Kıymeti : 1.710.800,00 TL KDV Oranı : %1

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ