TAŞINMAZIN GAZETE VEYA İNTERNET HABER SİTESİ İLANI

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2020/7890 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :

Konya İl, Meram İlçe, HASANKÖY Mahalle, 20687 Ada, 2 Parsel, Taşınmaz içerisindeki bodrum + zemin + çatı katından oluşan taban alanı yaklaşık 135 m2 olan yapı mevcuttur. Taşınmaz doğu yönden Ertuğrul Sokağa cepheli konumdadır. Taşınmaz Ertuğrul Sokak üzerinde olup; Taşınmazın bulunduğu bölge genellikle 1-2 katlı müstakil evler, ahırlar şeklinde yapılaşmış olup tarım ve hayvancılık açısından talep gören bir bölgedir. Bölgede yapılaşmanın çoğunluğu ruhsatsız kaçak yapılaşma şeklindedir. Ancak son yıllarda Belediye tarafından yapılan imar uygulamaları ile bölgede imarlı arsalar oluşturulmuş ve az sayıda ruhsatlı yapılaşmalar başlamış durumdadır. Bölge tüm belediye hizmetlerinden istifade etmekte olup ulaşım ve alt yapı sorunu bulunmamaktadır. Ulaşım durumu minibüs ve otobüs ile sağlanmaktadır.

Ana taşınmaz üzerinde, 1 bodrum, 1 normal kat ve 1 çatı katından oluşan mesken yapısı (çatı ve bodrum meskene dönüştürülmüştür) ile bir adet depo yapısı ve kümes yapısı bulunmaktadır. Mesken yapısı brüt olarak bodrum kat: 135 m², zemin kat ve çatı katı: 135 m² inşaat alanına sahip olup toplam brüt inşaat alanı 405 m2dir. Bodrum katta kömürlük ile antre, iki oda, salon, mutfak, wc, banyo ve iki balkon hacimleri; Normal katta antre, iki oda, salon, mutfak, wc, banyo ve iki balkon hacimleri; çatı katta ise, iki oda, antre, wc ve teras hacimleri bulunmaktadır. Katlarda bulunan oda ve salon zeminleri ahşap parke, duvarlar sıva üzeri boyalı, tavanlar ise kartonpiyerlidir.

Islak hacimlerde zeminler seramik, duvarlar ise fayans kaplama şeklindedir. Mutfaklarda zeminler seramik kaplama, duvarlar fayans kaplama tavanlar ise kartonpiyerlidir. Meskenin ısınması kombi bireysel kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır. Katlara ulaşım ortak alana ait merdiven ile sağlanmakta olup birbirinden bağımsızdır. Mesken yaşı yaklaşık 11-15 yıldır. Depo yapısı tek katlı 15 m² alanlı olup yığma yapı olarak imal edilmiştir. Dış duvar yüzeyleri sıvalı olup boyalıdır. Çatısı ahşap oturtma üzeri kiremit ile örtülüdür. Yapı yaşı yaklaşık 11-15 yıldır. Kümes yapısı tek katlı 40 m² alanlı olup yığma yapı olarak imal edilmiştir. Dış duvar yüzeyleri sıvalı olup boyalıdır. Çatısı ahşap oturtma üzeri kiremit ile örtülüdür. Yapı yaşı yaklaşık 11-15 yıldır.

Adresi : Bahçeşehir Mahallesi Ertuğrul Sokak No:11 Meram / KONYA
Yüzölçümü : 246,97 m2
İmar Durumu: Mesken isabet etmektedir.
Kıymeti : 580.000,00 TL
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Artırma Bilgileri

1.Artırma

Başlangıç Tarih ve Saati : 19/06/2023 - 15:00
Bitiş Tarih ve Saati : 26/06/2023 - 15:00

Elazığ Merkez'de icradan satılık 17.085 m² arsa Elazığ Merkez'de icradan satılık 17.085 m² arsa

2.Artırma

Başlangıç Tarih ve Saati : 12/07/2023 - 15:00
Bitiş Tarih ve Saati : 19/07/2023 - 15:00

(İİK m.114 ve m.126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.

ilan için