Çağla Boz Kimdir? Kendi Düşen Ağlamaz Dizisindeki Tuğçe Rolüyle Tanınan Genç Oyuncu Çağla Boz, son dönemde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz dizisindeki Tuğçe karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazanan genç ve güzel bir oyuncudur. Peki, Çağla Boz kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte, Çağla Boz hakkında merak edilenler…

Çağla Boz Kimdir?-1

Çağla Boz Kimdir?

Çağla Boz, 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Balıkesir’in Dursunbey ilçesinden olan Çağla Boz, eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Model olarak kariyerine adım atan Çağla Boz, 5 Eylül 2019 tarihinde New York Fashion Week’te podyuma çıkarak adını duyurdu. Ardından sosyal medyada da popülerlik kazanan Çağla Boz, oyunculuk yapmaya başladı.

Çağla Boz, oyunculuk kariyerine 2022 yılında Aynasız Haluk adlı sinema filmiyle başladı. Bu filmde, Haluk Bilginer’in gençliğini canlandıran Berk Atan’ın sevgilisi rolünü oynadı. 2023 yılında ise Limit ve Sınır adlı iki televizyon dizisinde rol aldı. Bu dizilerde, Nehir ve Zeynep karakterlerini canlandırdı. Çağla Boz, şu anda TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz adlı dizide, Alize’nin can yoldaşı ve aynı otelde staj yapan sosyal medya bağımlısı Tuğçe rolünü oynuyor. Bu rolle, geniş bir hayran kitlesine ulaşan Çağla Boz, dizinin en sevilen karakterlerinden biri oldu.

Çağla Boz’un Özel Hayatı

Çağla Boz’un Özel Hayatı

Çağla Boz, özel hayatıyla da gündeme gelen bir isimdir. Çağla Boz, 2023 yılının Temmuz ayında, Aynasız Haluk filminde birlikte rol aldığı Berk Atan ile sevgili olduğunu duyurdu. Çift, sosyal medyada birlikte çektikleri fotoğrafları paylaşarak aşklarını ilan etti. Ancak, bu ilişki uzun sürmedi ve çift, aynı yılın Eylül ayında ayrıldıklarını açıkladı. Çağla Boz, daha sonra şarkıcı Murat Dalkılıç ile birlikte anılmaya başladı. Ancak, bu iddialar doğrulanmadı. Çağla Boz, şu anda bekar olduğunu ve kariyerine odaklandığını söylüyor.

Çağla Boz’un Boyu, Kilosu ve Burcu

Çağla Boz’un Boyu, Kilosu ve Burcu

Çağla Boz, fiziksel özellikleriyle de dikkat çeken bir oyuncudur. Çağla Boz’un boyu 1.65 cm, kilosu 52 kg’dır. Çağla Boz’un burcu ise Oğlak’tır. Çağla Boz, güzelliği ve zarafetiyle de takdir topluyor. Çağla Boz’un resmi Instagram hesabı @caglabozy’dir. Bu hesapta, 1.1 milyon takipçisi bulunuyor. Çağla Boz, hayatıyla ilgili paylaşımlarını bu hesaptan yapıyor.

Çağla Boz, genç yaşına rağmen başarılı bir kariyere sahip olan bir oyuncudur. Çağla Boz, hem model hem de oyuncu olarak sektörde kendine yer edinmiştir. Çağla Boz, Kendi Düşen Ağlamaz dizisindeki Tuğçe rolüyle de büyük beğeni kazanmıştır. Çağla Boz, gelecekte de yeni projelerde yer alarak izleyicilerle buluşmayı planlıyor.

Çağla Boz’un Boyu, Kilosu ve Burcu-1

Doğal Güzelliği

Boz, sade ve doğal güzelliğiyle izleyicilerin dikkatini çekiyor. Makyajın çok ötesinde bir güzelliği olan oyuncu, kendine özgü tarzıyla da tanınıyor.

Hüseyin Kankaya Kimdir? Hüseyin Kankaya Şef'in Restoranı Hangi İlde, Nerede, Adı Ne? Hüseyin Kankaya Kimdir? Hüseyin Kankaya Şef'in Restoranı Hangi İlde, Nerede, Adı Ne?

Sosyal Medya Aktivitesi

Çağla Boz, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor. Burada hayranlarıyla iletişim halinde oluyor ve günlük yaşantısını paylaşıyor. Ayrıca, meslektaşı Berk Atan ile yaşadığı aşk da sıkça gündeme geliyor.

Tesettüre Giriş

Son dönemde Çağla Boz'un tesettüre girmesi, medyada büyük yankı uyandırdı. Ünlü oyuncu, memleketine dönüşünde başını örtüp köyden yeşillik toplarken çekilen fotoğraflarıyla bu değişikliği duyurdu.

Kendi Düşen Ağlamaz’ın Tuğçe’si Çağla Boz kimdir? Çağla Boz başını kapattı, işte fotoğraflar-1

Kendi Düşen Ağlamaz’ın Tuğçe’si Çağla Boz kimdir? Çağla Boz başını kapattı, işte fotoğraflar-2

Çağla Boz Kimdir?

Kaynak: HABER MERKEZİ