PET İZMİR 2023: Uluslararası Katılımcılar Memnuniyetini Dile Getiriyor PET İZMİR 2023: Uluslararası Katılımcılar Memnuniyetini Dile Getiriyor

İzmir Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada Cumhuriyet Mahallesi'nde yaklaşık bir ay önce meydana gelen kavgadan kaynaklı husumetli olan T.K. ile K.A. ve H.H'nin gece saatlerinde mahallelerinde karşılaştığı, silahlı kovalamaca sonucu bir markete girdikleri ve bu sırada yaşanan çatışmada olayla ilgisi olmayan market çalışanı N.T.'nin yaralandığı belirtildi.

Yaralı N.T.'nin 01.30 sıralarında T.K. ve yakınları tarafından Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldığı ifade edilen açıklamada olayı gerçekleştiren K.A. ve H.H.'nin motosikletle hastaneye gelmesiyle yeniden silahlı kavganın başladığı kaydedildi. Açıklamada bu sırada T.K.'nin babası muhtar D.A.K.'nin de silahla yaralandığı aktarıldı.

Hastanede görevli polis ve bekçilerin silah kullanarak olaya müdahale ettiği ancak şüphelilerin hastaneden kaçtıkları belirtilen açıklamada sağlık durumları ağır olan N.T. ve D.A.K.'nin ise tedavilerinin sürdüğü bildirildi. Açıklamada şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışmaların sürdüğü kaydedildi.

Kaynak: AA