Borsa günü düşüşle tamamladı Borsa günü düşüşle tamamladı

Depremde zarar gören vatandaşlara da koordineli bir şekilde yardımları ulaştıracaklarını dile getiren İş Dünyası Temsilcileri, depremin ülke gerçeği olduğuna dikkat çekerek, bu konuda alınacak tedbirlerin en öncelikli konu olduğunu belirttiler. 


BAŞKANLARLA TOPLANTI
Mehmet Ali Kasalı (BASİFED Başkanı): Federasyonumuza bağlı tüm Dernek Başkanlarımı İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon toplantısına davet ettim. Çadır, battaniye, sağlık malzemesi başta olmak üzere yardım çalışmasına başladık. 


'İHTİYAÇLAR TOPLANIYOR'
Hasan Küçükkurt (İZSİAD Başkanı): İZSİAD olarak yardım çalışmalarına başladık, en kısa sürede topladığımız ihtiyaç malzemelerini İzmir Büyükşehir Belediyesi gibi kurumlarla koordineli olarak bölgeye ulaştıracağız.


GİYSİ VE BATTANİYE 
Hayati Ertuğrul (EGSD Başkanı): Ege Giyim Sanayicileri Derneği olarak başta giyim ve battaniye olmak üzere İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ve diğer kamu kurumlarının yardım kampanyasına katılacağız.


'YARALARI SARACAĞIZ'
Huriye Serter (GİFED Başkanı): Deprem için yürütülecek tüm yardım kampanyalarına dahil olacağız. GİFED bünyesinde bulunan derneklerimiz ile kamu kurumlarının yardım kampanyalarına katkı koyacağız.


'HER DESTEĞİ VERECEĞİZ'
Mutlu Can Günel (KESİAD Başkanı): Düzenlenen her tür yardım kampanyasına katılacağız. İzmir Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak bölgeye yardım ulaştırmayı hedefliyoruz. Ellimizden gelen her desteği vereceğiz.