Haber - Utku ÇELİK

Bu akşam televizyonda gösterilecek olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw adlı aksiyon filmi, yönetmenliğini David Leitch'in üstlendiği ve senaryosunu Chris Morgan'ın kaleme aldığı bir yapımdır. Filmin başrollerinde uluslararası üne sahip oyuncular Dwayne Johnson ve Jason Statham yer almaktadır. İzleyiciler tarafından büyük ilgi gören bu film hakkında detaylı bilgilere erişmek isteyen sinema severler, internet üzerinden araştırmalar yapmaktadır.Peki, Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi nerede çekildi? Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw çekim mekanları

Hızlı ve Öfkeli- Hobbs ve Shaw filmi konusu nedir?

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi konusu nedir?

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminde, Amerikalı ajan Luke Hobbs ve eski İngiliz ajanı Deckard Shaw, geçmişte birbirlerine düşman olsalar da son yaşadıkları olay nedeniyle zorunlu bir işbirliği yapmak zorunda kalır.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminde, insanlığın kaderini etkileyecek büyük bir biyolojik tehdit olan Brixton, dünyayı değiştirecek bir virüsü ele geçirir. Durumu engellemek ise Luke Hobbs ve Deckard Shaw'a düşer. Ancak, bu zorlu görevi tek başlarına başaramayacaklarını fark ederek güçlerini birleştirirler ve nefes kesici bir maceraya atılırlar.

Hızlı ve Öfkeli- Hobbs ve Shaw filmi oyuncuları kimlerdir?

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi oyuncuları kimlerdir?

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminin oyuncu kadrosu, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Eiza González gibi dikkate değer yıldız isimlerden oluşmaktadır.

Editör: Utku Çelik