Ünlü oyuncu Hande Erçel, Hakan Sabancı ile yaşadığı aşk ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Ancak son zamanlarda okula geri dönmesi, güzel oyuncunun oyunculuktan ayrıldığı iddialarına yol açtı.

Hande Erçel'in sosyal medya hesaplarından dizi projelerine dair kareleri silmesi ve geçtiğimiz günlerde eğitimini tamamlamak için üniversiteye kaydolduğunu açıklaması, hayranlarını endişelendirdi. Ancak Erçel, bu iddiaları yalanlayarak, "Oyunculuk benim tutkum. Bırakmak gibi bir durum söz konusu değil. İnsanlar yazıyor, tam aksine iş yapmak istiyorum. Yeni bir projede yer almak istiyorum" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Mark Zuckerberg, 'Tek İşe Alım Kuralını' Açıkladı Mark Zuckerberg, 'Tek İşe Alım Kuralını' Açıkladı

Eğitim İçin Üniversiteye Dönüş: Hande Erçel'in Kararı Şaşırttı

Ünlü oyuncu, eğitimine devam etmek için üniversiteye kaydolduğunu duyurarak hayranlarını şaşırttı. Daha önce yapılan eleştirilere de yanıt veren Erçel, "Hem oyunculuk hem özel hayatım hakkında her konuda hedef gösteriliyorum. Ben de bunun sebebini bilmiyorum. Artık ben de bundan çok yoruldum. Bu konular çok yıpratıcı olabiliyor diyemem. Sadece şu beni çok üzüyor. Çok fazla konu varken neden ben? Ben çok kendi halinde yaşayan bir insanım. Biraz beni salın" şeklinde duygusal bir açıklama yapmıştı.

Son Paylaşımlar Kafaları Karıştırıyor

Hande Erçel'in son sosyal medya paylaşımları, hayranlarını karıştırdı. Dizi projelerine dair kareleri silmesi ve eğitim için üniversiteye dönüşü, takipçilerinin kafasında soru işaretleri bıraktı. Erçel, gelecekteki projeleriyle ilgili detayları paylaşmadığı için merakla beklenen bir isim haline geldi.

Kaynak: haber merkezi