Polikliniğin kapısına kilit vuruldu

İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi akupunktur polikliniği hastalara ve görevli doktora bildirmeden kapatıldı. Polikliniğin anahtarı değiştirilerek kapısına kilit vuruldu.

Polikliniğin kapısına kilit vuruldu

Cumhuriyet'ten Muhammed Özmen'in haberine göre, Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Hastanesi akupunktur polikliniği, hastalara ve poliklinikte görevli Prof. Dr. Nüket Göçmen'e herhangi bir bilgi verilmeden kapatıldı.

Prof. Dr. Göçmen'in kişisel eşyalarını almasına izin verilmeden polikliniğin anahtarı değiştirilerek kapısına kilit vuruldu. Göçmen, kendisine ve sekreterliğe herhangi bir bilgi verilmeden polikliniğin kapatıldığını belirterek hastane polisinden tutanak tutmasını istedi.

Tedavi için randevu saatinde polikliniğe gelen ve polikliniğin kapalı olduğunu gören vatandaşlar ise bilgi almak için başvurdukları başhekimliğe alınmadı.

Salgın gerekçe gösterildi

Kapanma nedenini sormak için ulaşılan DEÜ Hastanesi yetkilisi, "polikliniğin koronavirüs salgını nedeniyle kapatıldığını" ifade ederek hastane yönetiminin "kesinlikle" başka bir açıklama yapılmaması için kendilerine uyarıda bulunduğunu bildirdi.(Cumhuriyet)

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 17:46
YORUM EKLE