Oyuncu Toygun Ateş hayatını kaybetti

Film çekimi için bulunduğu Malatya'da bir süre önce koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavi gördüğü İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde entübe edilen oyuncu Toygun Ateş, 66 yaşında hayatını kaybetti.

Oyuncu Toygun Ateş hayatını kaybetti

"Gizemli Köy" isimli filmin çekimleri için Malatya'da bulunan oyuncu Toygun Ateş, rahatsızlanınca Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde koronavirüs testi yapıldı.

6 Şubat'ta test sonucu pozitif çıkan Ateş, durumunda iyileşme olmayınca tedavi gördüğü İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde entübe edildi.

Ünlü oyuncunun tedavisi sürerken, bugün öğle saatlerindedurumu ağırlaştı. Organ yetmezliği olduğu da oraya çıkan Toygun Ateş, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı.

İnönü Üniversitei Turgut Özal Tıp Merkezi'nden yapılan açıklamada, "Covid-19 enfeksiyonu nedeniyle yoğun bakımda cihaza bağlı entübe olarak hastanemizde tedavi görmekte olan tiyatro sanatçısı Toygun Ateş vefat etti. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Toygun Ateş 9 gündür hastanemizde tedavi görmekteydi" denildi.

YORUM EKLE

banner97

banner96