banner112
banner111

İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni adresi belli oldu

30 Ekim İzmir Depremi'nde hasar gören 1. Kordon'daki Basın Apartmanı'ındaki yerinin kentsel dönüşüme girmesi sonrası Karataş'taki lokalde hizmet veren İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni adresi belli oldu

İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni adresi belli oldu

Cemiyetten yapılana açıklama şöyle;

"İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) idari binası, bildiğiniz üzere 30 Ekim 2020 tarihinde yaşanan İzmir Depreminde hasar almış ve ikametin yasaklanması nedeniyle Karataş’ta lokal olarak hizmet veren yerine, geçici taşınmıştır.    

Bu süreçte Cemiyetimiz idari merkezinin de yer alacağı, Türkiye’nin en büyük Uluslararası Basın Merkezi’ni kazandırmak için çalışmalarımız başlatılmış ve açılış için geri sayım sürecine girilmiştir.

Önümüzdeki hafta Pazartesi günü 23 Mayıs 2022 tarihinden itibaren Cemiyetimiz, yeni adresi olan Tarihi Havagazı Fabrikası Umurbey Mahallesi Liman Caddesi  No:16 adresinde siz değerli üyelerine hizmet vermeye başlayacaktır.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ne yakışır bir hizmet merkezi ve Uluslararası Basın Merkezi kazandırmanın gayreti içerisinde çalışmalar yeni yerimizden takip edilecektir.

Resmi açılış ise Haziran ayında gerçekleştirilecek olup, gelişmelerle ilgili bilgi önümüzdeki günlerde verilecek, davetiyeleriniz ulaştırılacaktır.

Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. İGC Yönetim Kurulu"

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 12:27
YORUM EKLE

banner101

banner100