Antalya Havalimanı'nın kapasitesi artıyor

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Antalya Havalimanı'nın kapasite artırımına yönelik ilave yatırımların yapımı ile İç/Dış Hatlar, Genel Havacılık, CIP Terminalleri ve Mütemmimlerinin işletme haklarının kiralanması için ihale düzenleyecek.

Antalya Havalimanı'nın kapasitesi artıyor

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; ihale 1 Aralık 2021 günü saat 10.00’da DHMİ Genel Müdürlüğü binasında bulunan 1. Kat Konferans Salonunda İhale Komisyonunca İstekliler ve Kamuoyu huzurunda kapalı zarf içerisinde teklif almak suretiyle Açık Arttırma usulüne göre yapılacakİhaleye katılmak için ihale dosyasının KDV Dahil 100.000 TL bedel mukabilinde satın alınması ve buna dair makbuzun teklif dosyası içerisinde ibrazı gerekmektedir. Ancak İstekliler ihaleye ilişkin dosyayı olarak görebilecekler.

İhaleye iştirak etmek isteyen istekliler dosya bedeli olan KDV dahil 100.000.- TL’yi DHMİ Genel Müdürlüğü Mali İşler Dairesi Başkanlığı veznesi veya Kurum içerisinde bulunan Türkiye Vakıflar Bankası DHMİ Bürosuna yatırmalarını müteakip, buna dair makbuzla birlikte Kamu Özel Sektör İşbirliği Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Tahakkuk ve Tarifeler Şube Müdürlüğü 336 no’lu odaya müracaat ederek dosyalarını alabileceklerdir. Bunun yanı sıra dosya bedelini Vakıfbank DHMİ Bağlı Şubesi (TL) TR130001500158009545790563 İBAN nolu hesabına yatırmaları ve buna dair makbuz ile iletişim bilgilerini KOI.Projeleri@dhmi.gov.tr adresine göndermeleri halinde isteklilere kullanıcı adı ve şifre verilecektir. İstekliler, bahse konu kullanıcı adı ve şifre ile bulut.dhmi.gov.tr adresinden ihale dosyasına ulaşabileceklerdir. (İhale bedeli faturası için DHMİ Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Ticaret Dairesi Başkanlığı’na başvurulması gerekmektedir.) İstekliler bu iki usulden birini tercih edebileceklerdir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

YORUM EKLE

banner101

banner100