Sevgililer Günü'ne özel fırsatlar

Sevgililer Günü'ne özel fırsatlar
Sevgiliye Hediye, Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri bu cumartesi Tepekule Kongre Merkezi'nde başlıyor. 11 gün sürecek etkinlikte yüzlerce hediyelik yüzde 70’e varan indirimle sunulacak

14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde, hediye seçmeyi keyifli bir iş haline getirecek, Sevgiliye Hediye, Altın ve Pırlanta Günleri 4 Şubat Cumartesi günü İzmir'de kapılarını açacak. Bayraklı Belediyesi’nin ev sahipliğinde Gençiz Fuarcılık tarafından düzenlenen organizasyon Tepekule Kongre Merkezi’de gerçekleşecek. Hediyelik sektörünün seçkin temsilcilerinden olacak katılımcılar, sevgililere özel yüzlerce çeşit hediyeliklerini stant vitrinlerine taşıyacaklar. Mücevher takılardan güzellik ürünlerine; aşkın simgesi özel mumlardan mesaj nakışlı gömleklere, özel temalı sihirli kupalardan sevgi saatlerine kadar çeşitli ürünler görücüye çıkacak. Bu ürünlerin tanıtımı ve sıcak satışları indirimli fiyatlarla yapılacak.

TALEP YANITSIZ KALMADI
İzmirlilerin ve hediyelik sektörünün ısrarı nedeniyle Sevgiliye Hediye, Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri’ni düzenlediklerini belirten Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, ziyaretçilerin kişiye özel hediyelikleri büyük indirimlerle alacağına dikkat çekti. Gençer, “Hazırladığımız zengin hediye içeriği sevgililerin hoşuna gidecek kaliteli ürünlerden oluşuyor. Hediyelerimiz her yaşa, her zevke hitap edecek şekilde hazırlandı. Erkek sevgiliye hediye almak isteyenler, kadınlara hitap edecek çeşitli sürprizler bulmak isteyenler Tepekule Kongre Merkezi’ne gelecekler”dedi.
Kültürpark Fuar Alanı Basmane kapısından ücretsiz ulaşım servislerinin kaldırılacağı Sevgiliye Hediye, Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri 4-14 Şubat tarihlerinde Bayraklı’daki Tepekule Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Organizasyon her gün 11.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Dinçer TOLGA
Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2017, 09:33
YORUM EKLE

banner97

banner96