banner135

Yozgat Bozok Üniversitesi öğretim üyesi alıyor

Yozgat Bozok Üniversitesi, 5 öğretim üyesi alınacağını duyurdu. Üniversite, alımların 6 Eylül'de resmi gazetede yayımlandığını bildirdi.

Yozgat Bozok Üniversitesi öğretim üyesi alıyor

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacak.

İlanla ilgili tüm bilgilere üniversitenin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Açıklamalar :

1-Başvurular şahsen veya posta/kargo ile yapılacak olup, posta/kargo ile yapılacak başvurularda Üniversitemize son başvuru tarihinden sonra ulaşan başvurular işleme alınmayacaktır.
2-Adli sicil belgesi
3-Fotoğraf 1 (bir) adet
4-Özgeçmiş ve yayın listesinin son sayfaları hariç tüm sayfaları paraflı, son sayfasında ise ad, soyad, imza ve tarih olacaktır.
5-Adaylar Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesi ekinde yer alan Puanlama tablosunu doldurarak başvuru dosyasına ekleyecektir.
6-Şartları taşımayan veya sonradan şartları taşımadığı tespit edilen adayların ataması yapılmış olsa dahi atamaları iptal edilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100