TAŞINMAZIN GAZETE İLANI
Mahkeme kararı uyarıncaaşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2021/42 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
TAŞINMAZIN
Özellikleri : Denizli İli, Pamukkale İlçesi, Deliktaş Mah. 4996 Ada, 3 Parsel sayılı, 835 m2 alanlı, tapu kaydında üç ev ve arsa vasıflı taşınmaz olarak geçen, taşınmazın üzerinde 98,38 m2 taban alanlı bina bulunmaktadır. B+Z+1 normal katlı olup, bodrum+zemin katta fırın, 1.katta mesken olarak kullanılmaktadır. Fırın aktif olarak çalışmaktadır.Binanın inşaat yapı ruhsatı bulunmaktadır.1.kattaki mesken 3+1, mutfak,giriş,banyo,wc den oluşmaktadır. Isınma kaloriferlidir.Altyapı ve üst yapı çalışmaları tamamlanmış, ulaşımı rahattır.Mesken ve ticari yapıların yoğun olduğu bölgededir.
Adresi : Fatih Mah.1919 Sok. No:8 Ve 10 NoluPamukkale / DENİZLİ
İmar Durumu :Konut alanı, İnşaat nizamı:Blok, Kat:5, Bina Yük:İmar Yön.28. Madde, E:1.50, Bina Derinliği:E:1.50, Ön Bahçe Mes:3.5 mt./kroki, Arka Bahçe Mes:Min:3,50 mt .Orta mesafeli koruma alanı sınırı içerisindedir.Deski su havzaları koruma ve kontrol yönetmeliği şartlarına uyulacaktır.Bahçe mesafelerinde İmar Yön.23.mad.ç bendi hükümleri geçerlidir yazılıdır.
Kıymeti : 3.502.475,00 TL
KDV Oranı : Taşınmaz 835,00 m2 olup,üzerinde taban alanı 126 m2 olan bina olduğu binanın bodrum+zemin katının fırın işyeri olarak kullanıldığı, üst katta 98 m2 alanlı ve yapı ruhsatı bulunan mesken bulunduğu anlaşılmakla, KDV yönünden oranlama yapılarak, ihale bedelinin arsa yönünden % 75'i üzerinden % 8 KDV, işyeri yönünden % 6'sı üzerinden % 18 KDV ve mesken yönünden % 19'uüzerinden %1 KDV
Kaydındaki Şerhler: Büyükşehir Belediyesi lehine muvakkat inşaat şerhi,muhdesat bilgisi:üzerindeki kerpiç ev Zora Yapı İnş.Taah.Proje Gay.San.ve Tic.Ltd.Şti adınadır bilgisi ve bir kısım hacizler mevcuttur.

Burdur Merkez'de mahkemeden satılık 8.592 m² tarla Burdur Merkez'de mahkemeden satılık 8.592 m² tarla

DETAYLAR İÇİN