Ünlü oyuncu, yönetmen ve yapımcı Yılmaz Erdoğan, sosyal medyada birlikte yer aldıkları görüntüleri dolaşıma sokulan Cansu Taşkın'a ilişkin açıklama yaptı.

Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece iyi yanlarını hatırlıyor, gerisini unutuyorum" ifadelerini kullandı.

Geçmiş İlişki ve Görüntü Sızıntısı

Şubat ayında model Cansu Taşkın ile ilişki yaşadığına dair söylentiler ortaya atılan Erdoğan'ın, Taşkın'ın kardeşi Elif Vurgun tarafından sosyal medyada bazı görüntüleri paylaşıma sokulmuştu.

Sosyal medyaya sızdırılan görüntüler sonrası Erdoğan'ın Taşkın ve Vurgun'a dava açacağı iddia edilmişti.

Cem Yılmaz'dan nafaka yorumu Cem Yılmaz'dan nafaka yorumu

Yılmaz Erdoğan: Dava Yok, Sadece İyi Anılar

Ancak Erdoğan bu iddiaları yalanladı ve geçmişte yaşanmış ve sona ermiş bir ilişkiyi gündeme getirmenin gereksiz olduğunu vurguladı.

Erdoğan, "Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece iyi yanlarını hatırlıyor, gerisini unutuyorum. Sevgilerimle..." dedi.

Yılmaz Erdoğan'ın Geçmiş İlişkileri

Yılmaz Erdoğan, daha önce de geçmiş ilişkileriyle gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu, Nevra Sönmez, Gülşah Alkoçlar ve İdil Fırat gibi isimlerle evlilik yapmıştı.

Erdoğan'ın son ilişkisi ise Cansu Taşkın ile olmuştu. Ancak bu ilişki de uzun sürmedi ve Erdoğan'ın Taşkın'ın kardeşi tarafından sosyal medyada paylaşılan görüntülerle sona erdi.

Yılmaz Erdoğan'ın Gelecek Planları

Yılmaz Erdoğan, şu sıralar yeni bir film projesi üzerinde çalışıyor. Ünlü oyuncu, filmin ne zaman vizyona gireceğini ise henüz açıklamadı.

Editör: Kazim Bozkurt