Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, sanat sahnesindeki performansıyla olduğu kadar sosyal medya platformlarındaki etkileyici paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Son olarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıl dönümünü özel bir tarzda kutladı.

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi Güzel Atlar Diyarı Kanal D’de başlıyor Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi Güzel Atlar Diyarı Kanal D’de başlıyor

yildiz-tilbe-1

Takipçilerine Özel: Ay-Yıldızlı Kostüm İle Unutulmaz Bir Özçekim

Yıldız Tilbe, son sosyal medya paylaşımında Cumhuriyet'in 100. yılını özel bir anma ile kutladı. Ünlü şarkıcı, özel olarak hazırlanmış Ay-Yıldız sembollü kostümüyle bir özçekim yaparak takipçileriyle paylaştı.

Beğeni Yağmuruna Tutulan Özçekim

Tilbe'nin bu özel paylaşımı, hayranlarından büyük ilgi gördü. Ay-Yıldızlı kostümüyle gerçekleştirdiği özçekim, takipçilerinden çok sayıda beğeni ve olumlu yorum aldı. Tilbe'nin vurguladığı Cumhuriyet Bayramı'nı kutlama şekli, sevenleri tarafından büyük beğeni topladı.

Cumhuriyet'in 100. Yılına Özel Anlam Dolu Paylaşım

Yıldız Tilbe'nin sosyal medya hesabından yaptığı bu özel paylaşım, Türkiye'nin 100. yıl dönümüne dair anlamlı bir jest olarak nitelendirildi. Sanatçının özgün tarzı ve milli bayramlara verdiği önem, takipçileri tarafından takdirle karşılandı.

Kaynak: Haber Merkezi