ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman’da Malhun Hatun karakterine hayat veren Yıldız Çağrı Atiksoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini üzdü. Ünlü oyuncu, babaannesinin vefat ettiğini duyurdu.

Babaannesine duygusal veda

Yıldız Çağrı Atiksoy, babaannesinin fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak, ona duygusal bir veda mesajı yazdı. Atiksoy, babaannesinin 95 yıllık iman dolu bir hayat yaşadığını ve kendisine aile olmayı öğrettiğini belirtti. Babaannesinin bu dünyada yaşayan bir melek olduğunu söyleyen Atiksoy, şu ifadeleri kullandı:

“Hayatımda en sevdiklerimin başında gelen canım babaannem, pamuğum… Tanıdığım en melek, en pamuk kalpli insan… Etrafını sadece güzelleştirmek için var olan, iyiliğe odaklı, ender ruhlardan… Biliyorum ki sonsuzluğun en güzel mertebesinde özgürsün şimdi. O eller; 8 evlat, bir o kadar da torun büyüttü. Bir kere bile ‘Of!’ dediğini görmedim. Hayatı boyunca sevgiyle, sabırla, şefkatle kocaman bir aile inşa etti. Hayattaki en kıymetli şeyi; aile olmayı öğretti bize. En büyük miras ondan bize kalan. İman dolu 95 yıl… Teşekkürler senden öğrendiğimiz her şey için… İyi ki babaannem sen olmuşsun. Biz çok şanslı torunlardık. Şimdi seninle koca bir devir kapandı. Kalbimizin en güzel köşesinde çocuklarımıza anlatacağımız en güzel insan olarak kalacaksın hep. Seni çok seviyorum, huzur içinde uyu çınarımız… Sen gerçekten bu yeryüzünde yaşayan bir melektin…”

Kızılcık Şerbeti'nden Dilan Polat'a Gönderme: İdriis, Bunu Al! Kızılcık Şerbeti'nden Dilan Polat'a Gönderme: İdriis, Bunu Al!

Sevenleri başsağlığı diledi

Yıldız Çağrı Atiksoy’un bu paylaşımına takipçileri ve meslektaşları başsağlığı dileklerinde bulundu. Oyuncu Berk Oktay, eşi Atiksoy’a destek olmak için babaannesinin fotoğrafını paylaştı ve “Seni çok seviyoruz” yazdı.

Kaynak: haber merkezi