banner109

Narlıdere’de ‘Bioenerji’ semineri

Narlıdere Belediyesi ve Narlıdere Kadın Kooperatifi, kadınlara yönelik düzenlediği bioenerji semineri ile pandemi sürecini pozitif bir şekilde atlatmanın yolunu gösterdi.

Narlıdere’de ‘Bioenerji’ semineri

Narlıdere Belediyesi ve Narlıdere Kadın Kooperatifi, kadınlara yönelik biyoenerji semineri düzenledi. Biomatrix Gökçe Çiçek Aktalay “Pandemi sürecinde hepimiz evlerimizde kaldık ve zaman zaman yaşam heyecanımızı kaybettik. Bu süreci pozitif enerji ile atlatmak mümkün” dedi.

“POZİTİF DÜŞÜNMEYE İHTİYACIMIZ VAR”

Narlıdere Kadın Kooperatifi Yukarıköy Satış Merkezi’nde -sosyal mesafe kurallarına uygun olarak- gerçekleşen seminere, Kadın Kooperatifi üyeleri ve Narlıdereli kadınlar katıldı. Biomatrix Gökçe Çiçek Aktalay, pandemi sürecinde insanları saran negatif enerjinin sağlığımızı da olumsuz etkilediğini, bundan kurtulmak için pozitif düşünceye yeniden kavuşmamız gerektiğini anlattı.

“BİLGİLENDİRİCİ ÇALIŞMALAR SÜRECEK”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Pandemi sürecinde hepimiz evlerimize kapandık. Enerjimizi düşürdük. Yeni dönemde bu konudaki bilgilendirici çalışmalarımızı hızlandırdık. Faydalı bir seminer olduğunu düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner97

banner96